Sanırım bilginize ihtiyacım var

Hayir ayni anda olmuyo daha dogogrusu onda olmuyo bende de kasinti yanma surekli olmuyo aara ara oluyo ama akinti cok fazla oluyo iç camasirimi islatiyorr resmennn
Anladım eşli olmaması iyi ozaman siz bi deneyin çaylarla bi bide bol su tüketin bol su ve çaylar idrar yollarını bir nevi yıkıyor orayı o yüzden sıvı alımı çok önemli sonrada tekrar doktora gidersiniz ilerlememesi için geçmiş olsun

Teşekkür ederimm

Yok eşli tedavi olmadik bacimda yani ona gorede sorun onda degil bende
Sorunun kimde olduğu önemli değil. Mantar enfeksiyon tedavisinde tek taraflı değil çift taraflı tedavi uygulanır. Sen ne kadar tedavi olursan ol karşılıklı bulaştırır durursunuz eşin tedavi olmadıkça. Onda fiziksel bir sorun olmasına gerek yok. Yeniden doktora gidin eşin de ürolojiye gitsin

27 yasindayim evliyim sürekli kokulu akıntım oluyo doktora da gitmeme raģmen verdigi ilaclarin hic faydasi olmuyor napmam lazım
3 sene bunun sıkıntısını çektim en,son sülük koydurdum. içimden koca bir kütle indi. o gün bugündür ne koku var ne bişey bütün sıkıntım bitti. son çare onu denedim şifa ondaymış. hatta hemen ardından da hamile kaldım. o koku hayatımızı mahvediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…