sancılarım var ama hissetmiyorum!!!!

EmirkanVeEymenin Annesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2007
656
6
selam kızlar dün konturole gittim güle oynaya hiç sancım yok diyede üzülüyorum bi yandan neyse doktor önce nst ye bağladı beni ben nst deyken gelen giden sancım var korkuyorum diye ağlıyor bana bakıp senin niye sancın yok diyolar. Sonra nst kağıdını alıp doktorun yanına gittim doktor demezmi sancıların 3 dakikada bi geliyo sana bi serum bağlayıp bebeği rahatlatalım sonra olmazsa yatışını yapar bebeği sezeryanla alırız dedi bu arada çatı muayeneside olduk okadar korkulacak bişey yokmuş ama benim çatım darmış ve normal doğuramazmışım . Serumu yedikten sonra sancılarım 10 dakkada bire düştü ve eve geldik yarın bi daha konturol var bakalım nolcak.................................

e hadi senin de gozun aydin sende benden once dogurcaksin insallah sag selim bebegini kollarina alirsin insallah
ben agustosa kalcam sanirsam:lepi:kafamçokkarıştı

yok yok kalmazsın canım benim doktorum o kadar rahatki son dakikaya kadar bekletcek bizi heralde ben dün bi ara çok sevindim sonunda doğuruyorum diye ama olmadı inşallah yarına............................

selam kızlar dün konturole gittim güle oynaya hiç sancım yok diyede üzülüyorum bi yandan neyse doktor önce nst ye bağladı beni ben nst deyken gelen giden sancım var korkuyorum diye ağlıyor bana bakıp senin niye sancın yok diyolar. Sonra nst kağıdını alıp doktorun yanına gittim doktor demezmi sancıların 3 dakikada bi geliyo sana bi serum bağlayıp bebeği rahatlatalım sonra olmazsa yatışını yapar bebeği sezeryanla alırız dedi bu arada çatı muayeneside olduk okadar korkulacak bişey yokmuş ama benim çatım darmış ve normal doğuramazmışım . Serumu yedikten sonra sancılarım 10 dakkada bire düştü ve eve geldik yarın bi daha konturol var bakalım nolcak.................................

Hadi hayırlısı olsun canım. Allah kurtarsın. haberlerini takip edeceğiz.

hayrılısıyla alırsın bebeğini kucağına inşallah canım bak ne güzel işte kıpırdamalar başlamış yakında gelecek senınkı bizde hala tık yokkk...

Allah yardımcın olsun canım,hadi bakalım sıra sende demekki,hadi temmuz anneleri hızlanın yoksa yerleri değişecez bu gidişler siz ağustos biz temmuz anneleri oalcağız,,,

X