sancı ve bel ağrısı adet mi?

lazanya000

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
171
20
25
Bugün yumurtlamadan sonraki beşinci günüm . Bu sabah tuvalete gittikten sonra , sık sık olmasada hafif sancı ve bel ağrısı oluyor . Acaba regl mi olucam

Kızlar kaç gündür bel ağrım var bi anda geliyor. Sizde belirtinidir testtede silik gördüm ama emin olamadım

Sen gununde bi test yap bakalim insallah hamilesindir canim
Karnımda sancılanma var . İlişki esnasında daha çok arttı aynı adet sancısı . Ben elendim sanırım . Adet öncesi gelen sarı akıntı da azıcık geldi dört gün sonra falan hastalanırım. ilk denemem tutmadı . Bidahaki ovülasyonda görüşürüz

Canim benim belirtim ayirici olarak hamile oldugumda iştahim kesildi bide gogus uclarim sutyene bile degdiginde agriyodu ama adet sancisi hep vardi umudunu kaybetme

Canim benim belirtim ayirici olarak hamile oldugumda iştahim kesildi bide gogus uclarim sutyene bile degdiginde agriyodu ama adet sancisi hep vardi umudunu kaybetme
beş gün daha bekliyelim bakalım ama geçen ayla aynıyım birebir. Gidiyim ben . Kırmızılar gelsede yazarım gelmesede . Bikaç güne yine görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…