Sanal aşkıma güvenebilir miyim?

Danismamgerekenkonular

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2023
1
0
Hanımlar selam, yaklaşık iki yıldır olacak birisiyle sanaldan konuşuyoruz ama her şeyi. Özellikle de yoğun bir sexting durumu da var. Bu konu belki doğru olup olmadığı yönünden sizin için tartışmaya açıktır bilemem. Ama birbirimizin sırdaşı olduk bir yandan. Çok yoğun tutkulu bir iletişim bizimkisi normal sohbet gülmek eğlenmek hatta arada şiddetli tartışmalar küsmeler bile var. Benim aklımı kurcalayan şey ise bu gerçeğe dönmeli mi? Sizce ona güvenebilir miyim? Ciddi bir şey olur mu? İkimizde çok yoğunuz o da bana aşık olduğubu söyleyip görüşmek istiyor. E iki senede az değil o yüzden bende inanıyorum açıkçası duygularına çok içten istiyor beni. Ama yinede gerçekte işler tuhaf bir hale dönebilir mi siz ablalarıma sormak istedim. Yani güven konusu az çok neler oluyor diğer kızların başına neler geliyor biliyorsunuz(işin içinde sexting olduğu için). Ya da ben çok mu derin düşünüp boşa kuruntular yapıyorum? Bu kimseye güvenememe huyum yüzünden bu aşkı ziyan etmek istemiyorum bende çok aşık oldum. Birbirimizden kopamıyoruz.

Hanımlar selam, yaklaşık iki yıldır olacak birisiyle sanaldan konuşuyoruz ama her şeyi. Özellikle de yoğun bir sexting durumu da var. Bu konu belki doğru olup olmadığı yönünden sizin için tartışmaya açıktır bilemem. Ama birbirimizin sırdaşı olduk bir yandan. Çok yoğun tutkulu bir iletişim bizimkisi normal sohbet gülmek eğlenmek hatta arada şiddetli tartışmalar küsmeler bile var. Benim aklımı kurcalayan şey ise bu gerçeğe dönmeli mi? Sizce ona güvenebilir miyim? Ciddi bir şey olur mu? İkimizde çok yoğunuz o da bana aşık olduğubu söyleyip görüşmek istiyor. E iki senede az değil o yüzden bende inanıyorum açıkçası duygularına çok içten istiyor beni. Ama yinede gerçekte işler tuhaf bir hale dönebilir mi siz ablalarıma sormak istedim. Yani güven konusu az çok neler oluyor diğer kızların başına neler geliyor biliyorsunuz(işin içinde sexting olduğu için). Ya da ben çok mu derin düşünüp boşa kuruntular yapıyorum? Bu kimseye güvenememe huyum yüzünden bu aşkı ziyan etmek istemiyorum bende çok aşık oldum. Birbirimizden kopamıyoruz.

Uzak mesafe mi? Bu iliski sextinge donebildiyse niye reele donemedi zamaninda?

İnşallah 18-19 yaşından küçüksünüzdür iki tarafta.

İnşallah 18-19 yaşından küçüksünüzdür iki tarafta.

Ailesibi vs biliyor musun bu kişinin? İnşallah senden yaşı büyük hayvanın teki değildir.

Sanaldan biri ile sexsting yapmışsınız görüşme konusunda nasıl güven eksikliği duyuyorsunuz? Reele taşımanız lazım 2 sene uzun bir süre bu kadar sürede hiç görüşme şansınız olmadı mı? Bi görüşün bu şekilde tanıyın birbirinizi belki ikinizden biri buluşunca davranışlarınızı ya da hareketlerinizi beğenmeyecek.

Bence ilişkilerde bir dinamik var. Önce birinden hoşlanırsın, flört edersin, sevgili olursun, cinsellik dahil olur. Bunu terse çevirip başlayan insanlarda gözlemlediğim kadarı ile güven problemi oluyor. Bu bu şekilde olduğun için değil ama erkekler her boku yiyip bir şey olduğu zaman sen herkesle seksting yapabilecek kalitede biriymişsin gibi davranıyor.

İki sene az buz bir zaman değil. Ama unutma ki bunun iki sene sürmesinin sebebi ilişki sorumluluğunu almadan yürütmüş olmanız. Neyin kavgasını yaşayacaksınız ki zaten? Bence olmaz bebiş sorry

Nasıl bir çağa denk geldiysek, aşk kadar güzel bir duygunun adını böyle ayaklar altında çiğniyorsunuz.
Yaşadığınız şey aşk değil.
Hiçbir zaman da aşka dönüşmeyecek.
Gerçek dünyada yüzünü görmediği adamla sanal ortamda seks yapacak kadar ileri giden birinin, acaba güvenebilir miyim diye sorması nasıl bir saçmalık?
Nereden biliyorsunuz görüntülerinizin elden ele gezmediğini?

Nasıl bir çağa denk geldiysek, aşk kadar güzel bir duygunun adını böyle ayaklar altında çiğniyorsunuz.
Yaşadığınız şey aşk değil.
Hiçbir zaman da aşka dönüşmeyecek.
Gerçek dünyada yüzünü görmediği adamla sanal ortamda seks yapacak kadar ileri giden birinin, acaba güvenebilir miyim diye sorması nasıl bir saçmalık?
Konu sahibi gibi akıl tutulması yaşayan çok maalesef

Çok korkutucu :KK43: internette bile neler neler dolaşıyor gizli saklı çekilmiş şeyler bile çıkıyor... Araları bozulsa adamın tehdit etmeyeceğinin garantisi yok bunun birçok örneği var ne yazık ki :KK43:

Çok korkutucu :KK43: internette bile neler neler dolaşıyor gizli saklı çekilmiş şeyler bile çıkıyor... Araları bozulsa adamın tehdit etmeyeceğinin garantisi yok bunun birçok örneği var ne yazık ki :KK43:
Ama bizim konu sahibesi, "güven problemi" yüzünden bu güzelim aşkı ziyan etmek istemiyormuş.🤦

Ben konu sahibinin yaşı küçük diye tahmin ediyorum. Yoksa aklı başında bir kadının yapacağı şey değil
Biz burda ne yetişkin(!) yaşta nice saçmalıklar yaşamış kadınların yaşadıklarını okuduk saçımızı başımızı yolarak.
Yaşı küçükse daha kötü zaten.
Bütün kavramların içini boşaltmışlar. Güzel olan hiçbir şey kalmadı sanki bu çağda.

X