Sanal arkadaştan hoşlanmak

Yalinveyalniz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2018
365
109
30
Yaklaşık 10 aydır biriyle konuşuyorum sanaldan . Bu 10 ayın 8 ayı sık sık iletişim kurduk. Ben normal konuşmalarda kesinlikle sanal ilişkiyi doğru bulmadığımı belirten ve böyle düşünen biriydim ama zamanla bazı düşüncelerim değişmeye ona farklı gözle bakmaya başladım. Çünkü dürüst iyi niyetli biri olarak gördüm zaman içinde tabi belli etmedim hiç( dış görünüş olarak başta ilk gördüğümde hiç hoş göremedim ama zamanla eski düşüncelerim değişti daha hoş görüyorum gerçi reelde görmedim). Hatta onun da bana ilgisi olabilir mi diye düşündüğüm zaman da olmadı değil. Fakat 7-8 ay sonra arkadaş olarak konuştuğum bu kişi başka biriyle konuştuğunu ve hoşlanmaya başladığını dedi . Biz arkadaş olduğumuz için bunu derken yadırgamadı ama ben yadırgadım ve mutsuz olduğumu hissettim. Bu mutsuzluk uzun sürdü şimdi diğer kızla arası bozuk ilk duyunca yalan diyemem biraz sevindim ama yine de içimde huzursuzluk var yani aklıma takılıyor gün içinde farklı hissediyorum . Nedir bunun sebebi?
( Bu arada başka kızın olacağını hiç düşünmemiştim şimdi aramız iyi ama kızla arası kötü olduğundan biraz iletişime kapalı pek konuşmuyoruz. )

Görmediğin birine birşey hissedemezsin olsa olsa yazdığı konuştuğu şeyler ilgini çekmiştir sadece.
Bence buluştuktan sonra karar ver hoşlanıp hoşlanmadığına..

Görmediğin birine birşey hissedemezsin olsa olsa yazdığı konuştuğu şeyler ilgini çekmiştir sadece.
Bence buluştuktan sonra karar ver hoşlanıp hoşlanmadığına..
Kesinlike haklısın bende aynı şeyi düşünürdüm karşıdan birisi olarak ama nedense aklıma takılmasını engelleyemediğimden hoşlantıymış gibi düşünüyorum .

X