sanal aldatma

bekar olsam boşan git derdim. ama evli ve çocuklu cevap verecek olursam bence bırak yapsın istediğini ama aynı özgürlüğü seninde eline alman lazım ki şartların eşit olduğunu görsün.. mesela sende bütün gece pc başında oturabilirmisin?? eşinin sana olan davranışları nasıl? bir değişme var mı? şahsen ben kocamın beni sevdiğinden eminsem evde ilişkimizdede sorun yoksa.. kavga gürültü vb gibi.. her istediğimde özgürsem gerisini önemsemem.. şimdilerde gidermiş terkedermiş yok msn de yabancı varmış aşık olurmuymuş.. önemli değil diye düşünüyorum. zaten eşimde evde pc kullanmıyor ama boş dersi olduğunda ve okulda ne yapıyor orasını bilemem her dakika yanında olmam imkansız. aynı şekilde benimde ne yaptığımı nasıl yaşadığımı eşim bilemez.. kalıp savaşmak mı kaçmakmı sen seç ama unutma zamanla geçiyor bu heveslerde..

canım eşimin bana karşı davranışların da bir değişiklik yok ama ben artık kabullenemiyorum böyle şeyle yapmasına birde bukadınların resim lerini cep telefonuna yüklüyor allahım mana sabır ver

canım eşimin bana karşı davranışların da bir değişiklik yok ama ben artık kabullenemiyorum böyle şeyle yapmasına birde bukadınların resim lerini cep telefonuna yüklüyor allahım mana sabır ver

ne diyorsun sen arkadaşım.konuşuyor yetmiyor bir de resimlerini mi yanında taşıyor..yuhhhhhhh diyorum yani..valla ben konuşmaların içeriklerinin pek de masum olmadığını düşünmeye başlıyorum...ne gibi bir akrabalık yada tanışıklık var ki resimlerini yüklüyor,yanında taşıyor anlamadım..kafamçokkarıştı çok tuafff

canim konus tekrar sert bir dille konus ve tavrini belli et...
bende o zaman senin gibi netde tanimadigim insanlarla sohbet ederim de...
cocugunun üzerine yemin edip devam eden birine ne denir bilmiyorum gercekten...
insan evladini nasil böyle bir seye alet eder...
tavrini koy canim...

cnm senin eşin bayağı yüzsüzlüğü ele almış.şimdi bu modellere ne yaparsan yap.istediğini yaptıramazsın.o yaşayacak bunları.bazı evlilikler bu çivili işkence tahtasından geçmek zorunda kalıyor malesef.bunlarla savaşmanın çok mükemmel yolları var tabi.ama çelik gibi sinirilere sahip olacaksın bir.ve birsüre eşine olan aşkına sevgine bir set çekceksin.çünkü aşırı duygusal tavırlarla bu problemin altından kalkamazsın.bir erkeğe onu umursamadığınızı hissettirmekten daha büyük bir ceza olamaz.ben böyle düşünüyorum.ama kararlı olacaksınız hele birde yüz göz olduysanıza .istemediğim halde hala yapmaya devam ediyorsan.bendeki değerin bu kadar.ne hasta olduğunda ilgilenirim ne yatakta ilgilenirim.seni çoktan boşardım ama bir yavrumuz var şu an küçük ama böyle devam edersen.seni anında boşarım imajı yaratın.allah sabırlar versin.olmadı gerçekten bırakın ne hali varsa görsün.inanın sadece kendimize yapıyoruz.olmadık şeylerle kendimizi yıpratıyoruz.biraz güven biraz güç başedemeyeceğiniz hiçbirşey olamaza.s.

bu nasıl bir evlilik ya :1shok: şaştım kaldım..:1ninca: hem aldatmanın sanalı reali olmazki..resmen aldatıyo seni gözünün önünde hemde pişkin pişkin şakkıdı sende sadece sinir oluyosun bu duruma..:uhm: ne diyim umarım düzelirsiniz ikinizde mirmirmirmir

cnm senin eşin bayağı yüzsüzlüğü ele almış.şimdi bu modellere ne yaparsan yap.istediğini yaptıramazsın.o yaşayacak bunları.bazı evlilikler bu çivili işkence tahtasından geçmek zorunda kalıyor malesef.bunlarla savaşmanın çok mükemmel yolları var tabi.ama çelik gibi sinirilere sahip olacaksın bir.ve birsüre eşine olan aşkına sevgine bir set çekceksin.çünkü aşırı duygusal tavırlarla bu problemin altından kalkamazsın.bir erkeğe onu umursamadığınızı hissettirmekten daha büyük bir ceza olamaz.ben böyle düşünüyorum.ama kararlı olacaksınız hele birde yüz göz olduysanıza .istemediğim halde hala yapmaya devam ediyorsan.bendeki değerin bu kadar.ne hasta olduğunda ilgilenirim ne yatakta ilgilenirim.seni çoktan boşardım ama bir yavrumuz var şu an küçük ama böyle devam edersen.seni anında boşarım imajı yaratın.allah sabırlar versin.olmadı gerçekten bırakın ne hali varsa görsün.inanın sadece kendimize yapıyoruz.olmadık şeylerle kendimizi yıpratıyoruz.biraz güven biraz güç başedemeyeceğiniz hiçbirşey olamaza.s.

çanım çok sağolasın söylediklerini uygulicam canım

arkadaşlar şimdilik hoşçakalın oğluma ders çalıştırıcam
bir gelişme olduğunda sizleri haberdar edicem
İYİKİ VARSINIZ iyipaylaşımlar

işin çok zor canım.allah kolaylık versin.resimleri cebe yüklemesi düşündürdü beni.
boşanmayı düşünmeden önce bence yapılacak şeyleri dene. önce neti kestir.eğer yine bağlatırsa durumu ailene söyle.sende chat yap.öylesine konuş.ailene söyleki chat yaptığını ailen duyduğu zaman yanlış anlamasın.seni suçlamasın.umarım işe yarar.

ya bırakın yazışsın.ciddiye almayın laelaelaelaelae
aşkım sana çay,kahve yapayımmı iyice keyif yaparsın deyin.:içelim:
ha canım sen kalkınca ben oturucam tamammı deyin,şu iş benimde pek hoşuma gitti deyin :asigim:
çocuk kafalı erkeklere şeytan aklınızla oyun oynayın. kötükedihüso
ağlayıp zıplamakta neyin nesi? yerimseniben

ilginç olan eşinin bu resimleri senin gözünün önünde yükleyebilmesi...
yani bunu başkalarına gözterip havamı atıyor acaba.. bu resimdeki bir kadınmı yoksa bir çok farklı kadın mı? bir kadınla ilişkisimi var yoksa birsürü kadın mı.. bir sürü kadın resmiyse işin daha kolay... tek kadınsa daha zor bence.. dediğim gibi kendinden taviz verme ve önemseme msn de chat sitelerinde hatta etrafımızda kaşar çok (kaşarada ayıp ettik ama) ilgilenme, kendini üzme, bak kendine ve kısaca ye iç gez ve unutma her zaman daha iyisi vardır.. önemli olan sensin.

canım ondan once pc basına sen otur sende sabaha kadar yanına gıtme bakalım o ne yapacak sınır oluyorum bu erkeklere ya sankı dunya onların etrafında donuyorrr ama suc bızde

canım ben eşimin yanında otursam benimle kavga ediyor bu benim için bir zevk diyor nevarmış herkes yapıyormuş
ya söylediği şeyi aklım almıyor kafayı yicem

eğer herkes yapıyorsa bende yapıyım o zaman de bakalım bir de..
madem senin için zevk; ne va bundaysa bende biraz eğleniyim bu şekilde de...

bakalım tepkisi ne olucak, hala normal olduğunu savunabilir mi acaba

de ki ben kabullenemiorm ya bilgisayardaki eğlenceni seç yada beni
direk koy tavrını
bakalım ne dicek

sok oldum yaa bu ne yilisiklik, terbiyesizlikmis :1shok:

Allah yardimciniz olcun ne diyim kizlarrfisfisfis

tavrinizi koymalisiniz, ne demekmiss bu yaaakaydirigubbakcemile

iyiakşamlar arkadaşlar bizlere yorum yapmak nekadar kolay dimi
önceden bende diyordum bir yanlışını görsem boşarım ama olmuyor arada çoçuk var
patria cım canım hiç kafana takma gününü gün et bugünleri yacamicaksın canım bugün varız yarın yokuz bizler herzaman burdayız hoşçakal:enbuyukkk:

Vazgeçirmek lazım akşamları sıkılmayın dolaşın ,arkadaslarınıza gidin ya da...gözünü de korkutun biraz..bunu hiçbir eş istemez cok kötü seylere de yol acabilir şimdi size gitme diyor ama birini bulup git de diyebilir bi gün ordan...iyi bir şey yapmadıgı kesin bikaç saatten bahsetmiyorsunuz çünkü sabahlıyormuş..

kadın resimlerini cep telefonuna mı yüklüyor cok afedersiniz ama siz nesiniz onun nazarında bu nasıl bi aşağılamadır nasıl bi saygısızlıktır ya allah sabır versin eşiniz normal değil saygısız vb çirkin sıfatlara layık kendisi özellikle bu fotografları yüklemesi midemi bulandırdı çok aıyıp ya çok.

a.s.slm arkadaşlar desteğiniz için çookkkk sağolun canlarım dün akşam kayın valdemi çağırdım aldım ikisinide karşıma konuştum kaynanamada senin oğlun bunları yapıyor dedim oğlunun yüzüne tükürdü ya kayın validemde öğretmen oğlum sana yazıklar olsun dedi.enine boyuna konuştum eşim tamam haklısın dedi bundan sonra olmiyacak dedi
birde önümüzdeki hafta pisikolağa gidicez kaynanam oğlunu götürecek:enbuyukkk:
GÖRÜŞMEK ÜZERE SAYGILAR HEPİNİZİ ÖPÜYORUM CANLARIM

anlamayan bir erkeğe bunların yanlış olduğunu anlatabilmek o kadar zor ki...

X