sanal aldatma

patria

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
248
2
SLM canlarım nasılsınız benim bir sorunum var ne olur bana yardım edin
eşim cumartesi geceleri sabahakadar bilgi sayarın başında neyapıyorsun dediğimde çok kızıyor neyaptığını biliyorum uygunsus sitelere giriyor geçenlerde msn de hiç tanımadığı kadınlarla konuşmuş yakaladım oda itifahetti ben onu dinlemedim aldım oğlummu tamçıkıyordum tuttu elimi dur gitme beni dinle oğlumuzun üzerine yemin ederim birdaha yapmicam dedi ama ben ona artık güvenmiyorum YİNE HAFTA SONU SABAHAKADAR BİLGİ SAYARIN BAŞINDA arkadaşlar tek umudum sizlersiniz bana yol gösterin SAYGILAR İYİPAYLAŞIMLAR:enbuyukkk:

güleyimmi ağlayayımmı bilmiyorum.benimde eşim chat sitelerine giriyor.hatta bir arkadaşının mail adresi var.şifreesini öğrenmiş,oradaki kişilerle konuşuyor ama bunu gözümün önünde yapıyor.bişi yapmıyorum canım sıkılıyor öylesine konuşuyorum diyor.yazdıklarını bende görüyorum.kötü bir yok ama olsun istemiyorum,sinir oluyorum.bende inadına başında bekliyorum.ne yazıyorsun o ne diyor diyorum.bana bakma ,git falan demiyor.sen üstüme düştükçe yapma dedikçe ben daha çok yapacam diyor.bir gün resmen sinir krizi geçirdim.ağladım zırladım gidiyorum dedim.gitme dedi o da seninki gibi..bakalım şimdilerde bil başına oturmuyor.yani 2 haftadır falan.ne yazdığını biliyorum uygunsuz bişi yok ama stemiyorum işte.ötesi varmı?

oğlunun üstüne yemin mi etti :1shok:
bu erkeklere ne oluyor böyle anlayamıyorum (genel olarak konuşuyorum tabi hepsi için söylemiyorum ama çoğu böyle oldu)
yazık çok yazık bi de oğlunun üzerine yemin etti öyle mi

canım ne diyelim şimdi?? ayrıl mı diyelim? çocuk var. maalesef işte bir insan birşeyi yapmak istemeye gorsun.durdurulamaz ki... yani sen karsına alsan konussan da bişey değişmez,isterse gider evde değil baska yerde girer nete değil mi? acaba ucunda ayrılma gibi bir fikir yoksa yuz goz olmamak adına gormemezlikten mi gelmek gerekiyor.. cunku bunları su yuzune cıkarıpta ayrılmamak daha beter.neden?cunku bu sefer legal hale geliyor.diyor ki adam " zaten biliyordu ama birşey olmadı" bu daha kotu bence.. ayrılmak,boşanmak goze alınamıyorsa hiç ogrenmemiş bilmemiş gibi yapmak gurur adına daha mantıklı

tabi boyle uzaktan konusmak kolay bizim de basımıza gelse tepkimiz nasıl olur bilmiyorum. senin durumunu yasayan çook kadın olduğunu biliyorum ama.

güleyimmi ağlayayımmı bilmiyorum.benimde eşim chat sitelerine giriyor.hatta bir arkadaşının mail adresi var.şifreesini öğrenmiş,oradaki kişilerle konuşuyor ama bunu gözümün önünde yapıyor.bişi yapmıyorum canım sıkılıyor öylesine konuşuyorum diyor.yazdıklarını bende görüyorum.kötü bir yok ama olsun istemiyorum,sinir oluyorum.bende inadına başında bekliyorum.ne yazıyorsun o ne diyor diyorum.bana bakma ,git falan demiyor.sen üstüme düştükçe yapma dedikçe ben daha çok yapacam diyor.bir gün resmen sinir krizi geçirdim.ağladım zırladım gidiyorum dedim.gitme dedi o da seninki gibi..bakalım şimdilerde bil başına oturmuyor.yani 2 haftadır falan.ne yazdığını biliyorum uygunsuz bişi yok ama stemiyorum işte.ötesi varmı?

canım ben eşimin yanında otursam benimle kavga ediyor bu benim için bir zevk diyor nevarmış herkes yapıyormuş
ya söylediği şeyi aklım almıyor kafayı yicem

O adam yaptıgından vazgezmeyecek arkadaşım oğlunun üzerine bile yemin etmiş...:kızgın:
Sizin yapmanız gereken aslında belli yani en azından ben olsaydım öyle yapardım bu gidişle olan oğlunuza olacak yapmayın...yasakkelime

bugün pazar herkez almış çoluğu çoçuğu gezmeye gidiyor havalarda çok güzel çoçuk tv izliyor eşim uyuyor bense pc nin karşısında ağlıyorum sinirimi nasıl yatıştırıcam bilmiyorum saygılar arkadaşlar:enbuyukkk:

canım ben eşimin yanında otursam benimle kavga ediyor bu benim için bir zevk diyor nevarmış herkes yapıyormuş
ya söylediği şeyi aklım almıyor kafayı yicem

evet galiba herkes yapıyor:) benimki bir şey demez.istersem oturuyorum başında saatlerce.bazen, rahatsız oluyorum tepemde dikilme diyor ama dikiliyorum yada yanına oturuyorum.öyle kovmak falan yok.hem madem bir şey yapmıyor neden sana da göstermiyor yazdıklarını.
senin eşinle benim eşim arasında dağlar kadar fark var.
eşim sen üstüme geldikçe yapma dedikçe inadına yapacam diyor.acaba seninki de biraz inat içinmi böyle davranıyor.acaba sende yanına otursan şununla bununla konuşalım,hadi şunuda sor falan diyip .)) o bahane ile kontrol etsen .)) bu onda büyük alışkanlık yaratırmı yoksa eski cazibesini kaybeder ve bu işleri bırakırmı?ben bunu yapamadım ,doğrudan ağlama zırlama moduna geçtim.)) hatta sinirlendim bavul bile hazırladım..sabah erkenden gidiyorum dedim...)) senin durumun farlı tabii...

Size girip erkeklerle chat yapın. yani bir daha yaparsa. Midesi alıyorsa bişey demez.

O adam yaptıgından vazgezmeyecek arkadaşım oğlunun üzerine bile yemin etmiş...:kızgın:
Sizin yapmanız gereken aslında belli yani en azından ben olsaydım öyle yapardım bu gidişle olan oğlunuza olacak yapmayın...yasakkelime

arkadaşım bir çıkmazdayım oğlum daha 7 yaşında benim yaşım olmuş 35 buyaştan sonra nasıl işbulucam bilmiyorum ayrılmış olsam oğlumu bana verirmi hakim ay nefes alamiyorum patlamak üzereyim iyki varsınız

arkadaşım bir çıkmazdayım oğlum daha 7 yaşında benim yaşım olmuş 35 buyaştan sonra nasıl işbulucam bilmiyorum ayrılmış olsam oğlumu bana verirmi hakim ay nefes alamiyorum patlamak üzereyim iyki varsınız

eşinizin o kişilerle ne içerikte konuştuğunu bilmiyorum ama ben de eşime terkediyorum gidiyorum ailemin yanına dediğim zaman bana ,saçmalama chat yüzünden ev mi terkedilir,boşanmamı olur, gülerler diyor..ne yapmışım bir yerdemi basılmışım ,başka kadınlarlamı olmuşum diyor...aslında bir nevi haklı mı nedi bilmiyorum....kafamçokkarıştı sonuçta ayıp şeylerde konuşmuyor.zaten bil ve yattığımız oda ve tv izlideğimiz o da bir..herşeyi görüyorum.

seni anlayabiliyorum.eşinle azıcık mesafe koy derim koyabiliyorsan yada bilgisayarda ki java yazılımını kaldır.gerçi o yeniden kuracaktır yada engelle bak nasıl sinir oluyo.

Sizde aynı şekilde tepki verin ozaman başka yolu yok. sizde "hele bir daha yap bakalım noluyo" diyin. Afedersiniz öldürme korkut demişler.

hem oglunun uzerıne yemın etıp hemde devam etmesı garıp....
hemde yazık...
yanı ne varkı bu sıtelerdede...sabah kadar basından kalkmıyor...
ılla can sıkıcı ..bır sey buluyor bu erkekler...

Eşiniz bi garip nasıl herkes yapıomuş bir sakıncası yokmuş eğer sakıncası yoksa bunu herkes yapıosa sizde yapın size birşey söylediğinde ee hani sakıncası yoktu herkes yapıyordu dersiniz eğer yapmanızı istemiyorsa kötü birşey demekki oda yapmıyacak

saçma sapann şeyler için hele hele internet,chat için insanların birbirini kırmaması lazım.bazen eşim bana su getirirmisin yada çay yaparmısın falan diyor chatin başında iken..banane yapmıyorum chat arkadaşların yapsın sana diyorum.insan boşlukta olur,kimsesi olmaz o zaman belki böyle bir çıkış yolu arar.ama oğlu varsa,karısı varsa vaktini onlara harcamalı bence..onlara göstereceği ilgiyi başkalarına göstermemeli.
yıllar önce annemi bu internet davasına ,chat davasına çok kırmıştım.hatta onu ağlatmıştım bile.girmeme izin vermezdi de kendileri :) şimdi düşünüyorum da ne salaklık etmişim..elalem için annemi kırdım..değdi mi ? değmedi tabii ki..

bekar olsam boşan git derdim. ama evli ve çocuklu cevap verecek olursam bence bırak yapsın istediğini ama aynı özgürlüğü seninde eline alman lazım ki şartların eşit olduğunu görsün.. mesela sende bütün gece pc başında oturabilirmisin?? eşinin sana olan davranışları nasıl? bir değişme var mı? şahsen ben kocamın beni sevdiğinden eminsem evde ilişkimizdede sorun yoksa.. kavga gürültü vb gibi.. her istediğimde özgürsem gerisini önemsemem.. şimdilerde gidermiş terkedermiş yok msn de yabancı varmış aşık olurmuymuş.. önemli değil diye düşünüyorum. zaten eşimde evde pc kullanmıyor ama boş dersi olduğunda ve okulda ne yapıyor orasını bilemem her dakika yanında olmam imkansız. aynı şekilde benimde ne yaptığımı nasıl yaşadığımı eşim bilemez.. kalıp savaşmak mı kaçmakmı sen seç ama unutma zamanla geçiyor bu heveslerde..

X