samsunlular bakarmısınız

pa.pat.ya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2007
32
0
arkadaşlar ben samsun da atasam hastanesinde rahim filmi çektirecem memurum sevkli gidiyorum ama film için 350 ytl istediler siz ne kadara çekindiniz samsunda ve nerde çekindiniz

papatya ben çekinmedim ama biraz sonra doktoruma gidicem kontrole istersen senin için sorayım..
doktorum doğumevinin doktoru sende ona gidebilirsin.çok iyi bir doktor kesinlikle öneririm sana.
senin doktorun kim?

papatya ben çekinmedim ama biraz sonra doktoruma gidicem kontrole istersen senin için sorayım..
doktorum doğumevinin doktoru sende ona gidebilirsin.çok iyi bir doktor kesinlikle öneririm sana.
senin doktorun kim?

canım Allah razı olsun senden dün çektirdim ben atasamda .bende 4 aydır atasamda aysin hanıma gidiyorum. klomen tedavisi uygulandı sonuç vermedi rahim filmi çekelim ozaman dedi. onuda çektik Allaha şükür ondada sorun yok. yumurtlamada adet düzenindede sorun yok eşimede bakıldı ondada hiç bir problem yok.yani tedavi edilecek hiçbirdurum yok.nasip kısmet işi artık ama doktorundan memnunsan ismini verebilirsin çünkü 2 ay daha olmazsa doktorumu değişecem.ayrıca rahim filmi burda anlatılanlar kadar zor bişey değilmiş ben korkuyla gittim çektirecek olanlar varsa bence hiç korkmasın

cxanım aysın hanımı biliyorum bende atasama ilk gittim eda hanım vardı orada.
hiç gereksiz masraflar çıkardılar bana.aysın hnm oranın ortaklarından o yüzden ben çok tasvip etmiyorum bir de ciddi anlamda olayları mevcut ben sana özelden yazarım merak ediyorsan..
benim doktorum doğumevinin doktoru OPR.DR ERSAN ŞENER.
ben çok ama çok memnunum özeline gidiyorum tüm tetkiklerim doğumevinde yapılıyor.
hastanede yattım bebeğimi kaybettim geçen hafta yine çok ilgilendi doktorlar ve hemşireler.bence hiç özeli tercih etme.gerçekten iyiler çünkü.
ve bir git derim sana ersan beye.çiftlikte yeri.
23 nisanın karşısında.gideceğin zaman hbr ver randevu alalım.

papatyacım benim durumumda seninkiyle aynı..hiç bir sorun yok ama olmuyor..mutlaka bi zamanıu var..unutma stres çok etkiliyor..en kısa zamanda hamile kalırsın inşallah..biz 2 buçuk senedir istiyoruz ama hiç hamile kalamadım..senin geçtiğin aşamaların hepsinden bende geçtim..üstüne 3 kere de aşılama oldum..olmadı ne yaptıysak..şimdi inşallah Allah kısmet ederse samsunda ilkadım üreme sağlığı ve tüp bebek merkezinde yazın tüp bebek yaptıracağım..inşallah hakkımızda hayırlısı olur..a.s.

ilgin için teşekkürler canım. şu iki ayıda bir atlatalım bakalım olmazsa ersan beyi deneriz o doktoru bir arkadaş daha önermişti. senin durumunada çok üzüldüm bu kadar sıkıntılara katlanıyoruz.bebeğin olduğunu öğrenip sonra kaybetmesi çok acı bişeydir eminim.Allah kimseye yaşatmasın böyle bir durumu

karamiocum çok ilginç bir durum deilmi doktorun da yapabileceği bir durum yok yani.bir rahatsızlık yokki onu tedavi etsin.bizde 17 aydan beri uğraşıyoruz ama her ay hüsran .son olarak işte rahim filminide çekindik oda tertemiz.yapacak artık sadece dua etmek kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…