samsunda merkezde iyi bir kuaför ve fotografçı arıorum dügünüm var

eminem16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2010
44
0
merhaba samsunda çook iyi bir kuaför ve fotografçı arıorum temmuzda düğünüm var orada ben bursada yaşıorum samsunda olacak dügünüm ve samsunu hiiç bilmiorum nerede ne var lütfen yardımcı olun çoook yardıma ihtiyacım var

selam samsunda hollywood diye güzellik merkezi var.benimde düğünüm samsunda oldu ve harika bir makyajla saç yaptılar.çiftlikte karakolun çaprazında :)

merhaba samsunda çook iyi bir kuaför ve fotografçı arıorum temmuzda düğünüm var orada ben bursada yaşıorum samsunda olacak dügünüm ve samsunu hiiç bilmiorum nerede ne var lütfen yardımcı olun çoook yardıma ihtiyacım var

benimde düğün samsunda olacak space Room kuaförle anlaştım yeri çiftlik postanesinden 100 metre belki ilerdedir çitflik postanesi dersen söylerler çok güzel saçlar yapıyorlar ben gidip modellerine baktım fotoğraf olarak foto tunç la anlaştım eğer istersen numarlarını veririm

internetten space room yazarsan çıkan ilk sayfaya tıkla canım sayfası gelecek.

kuaför olarak Diva kuaförü öneririm, 56larda kamer eczanesinin hemen karşısında.. saç ve makyajdan kesinlikle memnun kalırsın.. fotoğrafçı olarakta foto Tunç gayet iyidir, ayrıca gazi caddesinde foto Yuvam ve foto Net 'e de bakabilirsin..

numaralarını verirmisin canım yaaa çoook ii olur çoook saollll teşekkür ederim:lepi:

ben yarın alır sana özelden atarım canım gidebilirsen git saç modellerine ve kampanları var şimdi eğer yazdırırsan tarihini solaryum hediye 20 dk. ben 20 dk. solaryuma giricem mesela:lepi:

gideceğim yerde önceden provaya gidiyorsun saçını yapıyor sana düğün günü bu saç olmadı falan diyemiyorsun yani nasıl bişey olacağını biliyorsun duvağını alıp gidiyorsun 1 ay önceden saçını yapıyorlar. zemuszemus

kuaför olarak Diva kuaförü öneririm, 56larda kamer eczanesinin hemen karşısında.. saç ve makyajdan kesinlikle memnun kalırsın.. fotoğrafçı olarakta foto Tunç gayet iyidir, ayrıca gazi caddesinde foto Yuvam ve foto Net 'e de bakabilirsin..

arkadaşın dediği gibi foto yuvam ve foto net te iyi ama foto net diğerlerinden 2 katı fiyat istiyor haberin olsun.yerimseniben
ben foto tunça gidicem yerimseniben

X