Göz Makyajı Samsunda gzel ka alabilen bir yer varm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ferahe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
139
0
samsunda güzel kaş alabilen bir yer varmı arkadaşlar böyle düz almasını istiyorum kavissiz

canım mustafa kemal ilköğretim okulunun karşısında bi kuaför var orda fatoş var ben oraya aldırıyordum memnun kaldım

çiftliğin sonlarında bi yer var..adı çaps... mühendsler apartmanının orada.. orayı da bi dene derim ünversitedeyken hep oraya giderdim çok memnundum...

samsun ilkadımda sedef kuaför var orası çok güzel alıyo canım.
yolun düşerse aldır derim ben :))

samsunda güzel kaş alabilen bir yer varmı arkadaşlar böyle düz almasını istiyorum kavissiz

arkadasım sana mukemmel bi yer söylicem samsunda onun üstüne baska bi yer tanımam. kesinlkle bana güven benm kaşlarım berbattı ve o kuaför öyle güsel düzelltiki çok memnunum ben samsunda hiçbiyerde bir kaşla bukadr ilgilenen birini daha tanımam kaşlara çok önem veriyo beyaz ev restorendan yukarı çıkarken cemile güsellik salonu. randevüyle gidebiliosun.ve gerçkten mükemmel bir yer sadece kaş üzerine bide cilt agda vs onun için çalışan bir yer tavsie ederim oraya gitmekle çok dogru bir karar vermiş olursun.

hepinize çok teşekkür ederim. zuzuhum kaşlarım uzayınca gidecem mutlaka ama inceltmiyorlar dimi kaşları ben nereye gittiysem üstüne basa bsasa dessem de hem inceltiyorlar kaşlarımı

canım ceditte serap güzellik salonu var kendisi benim arkadşım oda çok üzel kaş alıyo inceltmiyorda zaten kendi kaşlarını görünce kendin karar verirsin şekerim

56larda diva kuaför kesinlikle tavsiye ederim.. ne istediğini söle memnun kalırsın..

hepinize çok teşekkür ederim. zuzuhum kaşlarım uzayınca gidecem mutlaka ama inceltmiyorlar dimi kaşları ben nereye gittiysem üstüne basa bsasa dessem de hem inceltiyorlar kaşlarımı

hyr kesnlkle ben kaslarm berbat bi durumda oraya gitiim ip ince ve yanmş gibiydi okdr kötü alınmştı yani.. onun sayesnde kaşlarm kalınlaştı ve bi hizaya girdi eger gidersen nsl ilgilendklerini ve nsl dikkat etklerini analrısn zatn

Radikal Kuaför duymuşsundur..
Eski Ykm den yukarı çıkarken,Bim'in karşısında.
Oranın sahibinin eşi Ayşegül var..ınanamazsın yarattıklarına.
Dene derim.:a.s.:

samsunlu arkadaşlar tam istediğiniz kaşı yapabilecek bir kişi var oda 56 da değişim kuaförün sahibi havva.çok mükemmel idialıyım.

canim linyuma git orada emine adli ksiiiyi bul benim kuizenim olur ben trye gelince hep ona aldiririm cok guzel aliyor..eli guzel yani :1hug:

samsunlu arkadaşlar tam istediğiniz kaşı yapabilecek bir kişi var oda 56 da değişim kuaförün sahibi havva.çok mükemmel idialıyım.

değişim kuaförü asla tavsiye etmiyorum o kuaför benim evimin tam karşısında ilk önce ona kaşımı aldırıyordum resmen kaşımın içine etti ben de onu bırakıp esenevler camiinin aşağısındaki hülya kuaföre gitmeye başladım 3 yıldır kaşımı ordaki nesrin ablaya aldırıyorum ve çok memnunum çok güzel kaş alıyor

canım ben çok güzel bir yer biliyorum benim berbat kaşlarımı ebru gündeş kaşına benzetti olamaz böle bişey dedim kuaförün adı kapris...modern pazarın oralarda

kızlar ben de uzun zamandır samsunda iyi kaş alabilen bir kuaför arıyorum.. Yorumlar çok eski olduğu için emin olamadım bahsettiğiniz güzellik salonu acaba hala açık mı? Ya da samsunda önerebileceğiniz başka bir yer var mı kaş için?

kızlar ben de uzun zamandır samsunda iyi kaş alabilen bir kuaför arıyorum.. Yorumlar çok eski olduğu için emin olamadım bahsettiğiniz güzellik salonu acaba hala açık mı? Ya da samsunda önerebileceğiniz başka bir yer var mı kaş için?

beyaz ev restorantın biraz yukarsında cemile güzellik salonu var.. mükemmel kaş alır tavsiye ederim:)

X