Samsun'a gitmek istiyorum yardm.

yagmurnur

Guru
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
125
7
merhaba kızlar haftasonumu samsunda gecırmek ıstıyorum bu aylarda nasıl olur nereler gezılır fıkrı olan varsa yardım edebılırmısınız??

canım bu aylarda samsunda bol bol yagmur var ben olsam biraz daha bklerdim illede gelmek istiyosan ciflik mecidiye atakum birçok yer var gezebilcegin canım benim

çok canım sıkıldı corumda yasıyorum samsunu dusundum ama haklısın canım yagmurda rahat gezemem

havalar yagmurlu burda... bence güzl bi gezme istıosan bırazcık daha beklemelisin ama gelcm dıyasanda gel buyur canım :)

samsuna gitmek isteyen arkadaşlar bu mevsim uygun değil şimdi hele gidiş yolları çok karlıdır orda çok kar olmasa bile yağmur mevsimi de gitmeyin çok çamur olur

ben yeni geldim samsundan hava orda gayet iyi aslında ama şehir içi yollar çok berbat, raylı sistem için her yeri kazmışlar ulaşım kötü ya ama tabi çiftlik mediciye tarafında yaya gezmek için sorun yok hava iyiydi yağmur yoktu 15 gündür ordaydım nadiren yağdı hava yumuşak

bende geçen sene samsuna gittim eşim samsunlu ben beğendim doğrusu sahil kenarı atakum çok güzel denize nerdeyse sıfır alışveriş merkezi ilk defa orda gördüm sonra şehre kuşbakışı tepelik bir yerde terslı çok güzel bir restaurant vardı galiba belediyenin ama gayet nezih güzel biryer gezilecek çok yer var

samsunda oturan biri olarak kesinlikle gezilmesi gereken bir yerdir diyorum
toptepe amisos merkez sahil kordonu atakum ....
hatta eğer gidebilirseniz ladik saklı bir cennet
bafra-kolay tek kelimeyle mükemmel....
alışveriş yapmak isteyenler ise mecidiye çiflik fatih sultan mehmet caddesini gazi caddesini muhakkak gezmeli :jeyyar:

üniversiteyi orda okudum.. çok güzel bi şehir hiç bi yere değişmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…