Şampanya şişesinden dekor yaptım

$foto.jpg
ismini hatırlamadığım bir yerde görmüştüm,bugün yaptım.çantamda karışıyordu en çok kullandıklarım,artık arama derdim olmaz nerdelerdi diye...

Eklentiler

• $foto.jpg
    $foto.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
$uuu-horzllllllllllll.jpg
boşta bir kenarda duran kutunun markasını kurdeleyle kapattım ve bir ıvır zıvırlarımı koydum içine

yaptıklarım başlıkla alakasız oluyor tek bir başlıkta toplamam mümkünmü eklediklerimi??
Bu konuda bilgisi olan mesaj atarsa sevinirim

çok hoş olmuş emeğinize sağlık.. bu 3 katlı peçetelerden oluyo sanırım değilmi??

teşekkür ederim..evet peçeteyi açıyorsun hiç kesme işlemi falan yapmıyorsun katlıyorsun,ortasından bağladıktan sonra sadece 2 ucunu kesip katlarını açıyorsun.:KK34:

teşekkür ederim canım:KK49:birkaç dal ekleyemedim çünkü söylediğin gibi sığmadı:KK34:

çook teşekkürler

teşekkürler sizede,beğendiğinize sevindim:KK16:

Canım inanılır gibi değil heralde ama benim kafa halaa basmadı!
Peçete açık haldeyken katladığını söylüyorsun...ozamanda koskoca bişey oluyor(aslında hiçbişey olmadı da..)üstelik açılacak katı falan da olmuyor...hadi önce peçete 4e katlıyken açacak katı vardı ve boyutu normaldi...gerçi yinede ben,top gibi buruşturulmuş peçete yumagına benzetmiştim!
Canım sen bir daha tarif edermisin...ama kafasız birinin anlıyacağı cinsten.:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

konuyu gördüm bu peçeli dedim ve yanılmadım merakla ve hayranlıkla izliyorum gerçekten çok oluştucusun ...ellerine sağlık

Canım inanılır gibi değil heralde ama benim kafa halaa basmadı!
Peçete açık haldeyken katladığını söylüyorsun...ozamanda koskoca bişey oluyor(aslında hiçbişey olmadı da..)üstelik açılacak katı falan da olmuyor...hadi önce peçete 4e katlıyken açacak katı vardı ve boyutu normaldi...gerçi yinede ben,top gibi buruşturulmuş peçete yumagına benzetmiştim!
Canım sen bir daha tarif edermisin...ama kafasız birinin anlıyacağı cinsten.:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
tatlım ,3katlı peçeteler var ya bildiğimiz cep mendilleri onları parmak kalınlığında katlayı ortadan bağladım sonra sivri yada oval bir şekilde kestim iki ucunu ve katlarını açtım peçetenin hepsi bu:KK61:
Valla bravo süper olmuş. Çok beğendim
teşekkür ederim canım
konuyu gördüm bu peçeli dedim ve yanılmadım merakla ve hayranlıkla izliyorum gerçekten çok oluştucusun ...ellerine sağlık
:KK64:sevdim mesajını canım teşekkür ederim:79:
Harika olmus,ellerine saglik canim.Bizlere de guzel fikir oldu,tesekkurler...
saol canım ne mutlu bana:KK62:
peceli55 süpersin ne kadar güzel şeyler yapıyosun bayıldım..:KK9:
çok teşekkür ederim canım mutlu oldum :KK76:

Şişeler, kutular... Çok yaratıcısın, ayrıca çalışmaların da çok şık gerçekten. Özellikle duvar süsüne bayıldım. Yeni gönderilerin için gözüm bu sayfalarda olacak :KK66:

Şişeler, kutular... Çok yaratıcısın, ayrıca çalışmaların da çok şık gerçekten. Özellikle duvar süsüne bayıldım. Yeni gönderilerin için gözüm bu sayfalarda olacak :KK66:
teşekkürler beni izlemeye devam edin:80: yeni projelerle :KK55:çok iddalı oldu :97:
gerçekten harika olmuş :) eline sağlık

teşekkür ederim canım:KK34:

X