Şampanya şişesinden dekor yaptım

Sulec

ELEŞTİRİYE AÇIĞIM..HAA DİNLEMEM O AYRI 😎
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
837
179
39
$DC0002.jpg $DC0003.jpg uzun yıllardır bir kenarda duran yeşil renkli şampanya şişesini iple sardım,sonra bahçeden topladığım dalları yıkadım içene yerleştirdim,dallarada peçeteden kesip yaptığım çiçekleri yapıştırdım.Ben çok beğendim ya siz ?

ayy bayıldım resmen harikasınız ellerinize sağlık
o çiçekleri nasıl yaptınız peçeteden yahu bravo valla

Eklentiler

• $tissue flowers 6.jpg
    $tissue flowers 6.jpg
    4,5 KB · Görüntüleme: 588
  • $tissue flowers 7.jpg
    $tissue flowers 7.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 582
  • $tissue flowers 2.jpg
    $tissue flowers 2.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 691
  • $tissue flowers8.jpg
    $tissue flowers8.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 589
  • $tissue flowers 9.jpg
    $tissue flowers 9.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 597
  • $tissue flowers 8.jpg
    $tissue flowers 8.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 590
  • $tissue flowers 5.jpg
    $tissue flowers 5.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 577
Dekor eşyalarına bayılırım ellerine sağlık harika olmuş :nazar:

resimlerin sıralaması karışık oldu kusura bakmayın düzeltemedim,nette görmüştüm bu çiçek yapımını.ilk önce katlıyorsunuz sonra ortasından bağlayıp iki ucunuda ister oval ister V şeklinde kesiyorsunuz sonra peçetenin katlarını açıyorsunuz

resimlerin sıralaması karışık oldu kusura bakmayın düzeltemedim,nette görmüştüm bu çiçek yapımını.ilk önce katlıyorsunuz sonra ortasından bağlayıp iki ucunuda ister oval ister V şeklinde kesiyorsunuz sonra peçetenin katlarını açıyorsunuz

Ayy..bunuda çok beğendim...:nazar::nazar::nazar:
Peçete tek kat mı? üzerine kir toz için bir işlem yaptınmı...başka bir malzemeden yani kumaş türü gibi..yapılsa olurmu acaba...
Yapılış şeklini vermişsin ama o çiçeklerin öyle top top nasıl olduğunu anlıyamadım canım. :KK43:
.

Ayy..bunuda çok beğendim...:nazar::nazar::nazar:
Peçete tek kat mı? üzerine kir toz için bir işlem yaptınmı...başka bir malzemeden yani kumaş türü gibi..yapılsa olurmu acaba...
Yapılış şeklini vermişsin ama o çiçeklerin öyle top top nasıl olduğunu anlıyamadım canım. :KK43:
.

kumaştan sanırım olmaz bu şekilde canım,çünkü katlarını açmak gerekiyor peçetenin.katları açılıncada böyle top top oluyor elinle şekil veriyorsun bozulmuyor.tozlanmaya karşı bir çözüm bilmiyorum,ama zor bişiy değil ki atar yenisini yaparım 2dk.da ne olcek:21:

wuww süpermiş canım:nazar:,biri sana tv de program yapman için teklif yapmalı:KK9::82:

seni evde yalnız bırakmaya gelmiyoduuur yahuu.. işe yaramayan herseyden bir şeyler üretiyorsundur herhaldee :KK53: az öncede bilekliğini görmüştüm.. çok başarılısın bu konularda.. bu yeteneğini kesinlikle evdee heba etmee bencee :))

seni evde yalnız bırakmaya gelmiyoduuur yahuu.. işe yaramayan herseyden bir şeyler üretiyorsundur herhaldee :KK53: az öncede bilekliğini görmüştüm.. çok başarılısın bu konularda.. bu yeteneğini kesinlikle evdee heba etmee bencee :))

çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için:KK16:

Becerikli ellerine sağlık bayıldııım...hemen uygulamaya çalıştım ama sonuç berbat! çiçekle alakası bile yok...buruşturulmuş peçeteye benzedi sadece:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
Peçeteyi normal katlanmış durumdayken mi akordion gibi katlamaya başlıyorsun? yoksa parçalara mı ayırıyorsun önce?

Derya baykalda kk üyesi gömek ne güzel olurdu:KK61: ellerine saglik cok güzel olmus canim :KK42:hatta bi kac dal daha eklersen dahada gösterisli olur tabi siseye sigarsa :)

X