Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Salonum için yardım :(

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

_purple_

:)
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
358
47
Kızlar merhaba, salonuma eşya yerleştirmeyi sizce nasıl yapmalıyım, koyacağım kanepeler 1m derinliğinde, 2 kanepe koymayı düşünüyorum, ama karşılıklı mı koysam yoksa birini cam kenarına diğerini duvara mı yaslasam bilemedim, karşılıklı koyarsam orta alan çok daralacak sanki :KK43: duvara yaslasam da diğer duvar boş kalacak :KK14: tv ünitesinin yeri zaten belli ama farklı fikirlere de açığım, onun dışında sizce bu salona berjer koymalı mıyım? Çok fazla sıkış tepiş olsun istemiyorum, ferah bir ortam yaratmak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :KK1:

$Adsýz.jpg

Eklentiler

• $Adsýz.jpg
    $Adsýz.jpg
    22,4 KB · Görüntüleme: 205
Son düzenleme:
Ben olsam,camın önüne 2 adet küçük berjer veya modern tekli koltuk kullanırım.Aralarına küçük,şık bir sehpa yerleştiririm.

$berjer-yjlzx-16043.jpg $5524825_1_orj.jpg $kelebek-tekli-koltuk4.jpg

1 tane 3'lü fakat küçükçe kanepe alıp,resme göre sağdaki uzun duvara yaslarım.
Tv ünitemi,kanepenin karşısındaki uzun duvara koyarım.
(burada maksat,kapıdan girince kanepe olmasın,tv ünitesi olsun.Tv ünitesi daha incedir ve girişe set çekmez.)
Anten kablosu vs... sorun değil,diğer duvara çekilir,gizlenir.
Kapının yanındaki anten kablosu yazan duvara,altı kapalı bir kitaplık alırım.

Bir başka düzen ise...
1 tane 2'li ve 1 tane 3'lü kanepe alırım.(Yine derli toplu olmasına,battal olmamasına dikkat ederim.
2'li olanı camın önüne,diğerini ve tv ünitesini ise önceki gibi yerleştiririm.
1 tane gösterişli renkte veya desende tek berjer alıp,anten kablosu yazan yere,kapının yanına,köşelemesine yerleştiririm.
Yanına da yuvarlak şık bir sehpa,abajur veya lambader...

Bu arada,tv ünitesi oldukça ince olmalı ve tv çok büyük olmamalı çünkü koltukla fazla mesafe olmayacak.

Son düzenleme:
Ben olsam,camın önüne 2 adet küçük berjer veya modern tekli koltuk kullanırım.Aralarına küçük,şık bir sehpa yerleştiririm.

Eki Görüntüle 670906 Eki Görüntüle 670905 Eki Görüntüle 670904

1 tane 3'lü fakat küçükçe kanepe alıp,resme göre sağdaki uzun duvara yaslarım.
Tv ünitemi,kanepenin karşısındaki uzun duvara koyarım.
(burada maksat,kapıdan girince kanepe olmasın,tv ünitesi olsun.Tv ünitesi daha incedir ve girişe set çekmez.)
Anten kablosu vs... sorun değil,diğer duvara çekilir,gizlenir.
Kapının yanındaki anten kablosu yazan duvara,altı kapalı bir kitaplık alırım.

Bir başka düzen ise...
1 tane 2'li ve 1 tane 3'lü kanepe alırım.(Yine derli toplu olmasına,battal olmamasına dikkat ederim.
2'li olanı camın önüne,diğerini ve tv ünitesini ise önceki gibi yerleştiririm.
1 tane gösterişli renkte veya desende tek berjer alıp,anten kablosu yazan yere,kapının yanına,köşelemesine yerleştiririm.
Yanına da yuvarlak şık bir sehpa,abajur veya lambader...

Bu arada,tv ünitesi oldukça ince olmalı ve tv çok büyük olmamalı çünkü koltukla fazla mesafe olmayacak.

Çooook teşekkür ederim :KK9:

ben salonada camın onune teklı berjel konulmasından yanayım ayrıca berjelın yanına guel bır cıcek saksıda yada tavla gbı dekor yapabılrısısın
koltuklarında acık renk yaparasanguzel olur

X