Mutfak Dekorasyonu (Salonla bir) mutfağa sandalye rengi???

mertinannesiyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2016
29
5
48
Arkadaşlar merhaba,ekte resmini gonderdigim mutfağa hangi renk sandalye yakışır?not,mutfakla salon bir ve koltuk vizon rengi.ben turkuvaz sandalye ve fon perde halıdada turkuvaz geçişler düşündüm ama uyumlu olurmu bilemiyorum.merakla fikirlerinizi bekliyorum.
20181218_154548.jpg
Screenshot_20181217-141542_Hepsiburada.jpg
[

Son düzenleme:
Merhaba,

Onceki mesajimda pencereden gorunen yesili tamamlamak icin yesil tonlari onermistim. Turkuaz uygun duser ancak bu sandalyeler cok genis bir alan kaplayacak. Bunu goz onunde bulundurun.

Ayrica tum tekstil urunlerinde turkuaz kullanmak yerine tamamlayici veya karsit renkleri de kullanarak daha guzel bir gorunum elde edebilirsiniz.

Merhaba,

Onceki mesajimda pencereden gorunen yesili tamamlamak icin yesil tonlari onermistim. Turkuaz uygun duser ancak bu sandalyeler cok genis bir alan kaplayacak. Bunu goz onunde bulundurun.

Ayrica tum tekstil urunlerinde turkuaz kullanmak yerine tamamlayici veya karsit renkleri de kullanarak daha guzel bir gorunum elde edebilirsiniz.
sevgili G glo
Evet bende sandalye masaya yer bulamıyorum.annem kulanıcağı için rahat olsun istiyorum.da sandalyelerden n biri turkuaz olsa gözü yormaz gibi geliyor.ama masa ,sandalyede takıldık kaldık.yer ve renk bakımından.

sevgili G glo
Evet bende sandalye masaya yer bulamıyorum.annem kulanıcağı için rahat olsun istiyorum.da sandalyelerden n biri turkuaz olsa gözü yormaz gibi geliyor.ama masa ,sandalyede takıldık kaldık.yer ve renk bakımından.

Sandalye icin yer musaitse onerdigimiz ebat oturma yeri icin 45x45 cm olmasi ancak az yer kaplamasi bakimindan benim de mutfaktaki sandalyelerim 38x38 cm ve gayet rahat. Kilo problemi yoksa sirti anatomiye uygun kucuk sandalyeler de gayet uygun duser.

Simdiki projemde yer sorunu oldugu icin sunu yapiyorum; aile sadece 2 kisiden olusuyor, 4 kisilik kahvalti masasinin etrafini sandalyeyle doldurmak yerine, masanin bir yaninda kullanilmadiginda masanin altina girebilen bank dusundum, karsisinda da iki renkli sandalye var. Boylece hem az yer kaplayacak hem de sikliktan ve renkten vazgecmemis olacagiz.

Aslinda takim masa sandalye, takim oturma grubu vs gercekten cok ic karartici bir sey, en guzeli farkli renk ve stilleri bir araya dogru sekilde getirip benzeri olmayan bir goruntu yakalamak.

X