Salih Emre Uregen vs Alpaslan Yildirim

geceyiseven

Birak birazda daginik kalsin!
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
11
1
Selam kizlar,
Bu yaz burun estetigi olucam ve iki doktor arasinda gelip gidiyorum.. Salih Emre Uregen ve Alpaslan yildirim. Emre beyin bana verdigi fiyat 11.000 tl Alpslan beyinki 2000 euro. Yani 7000 tl civari. Ben dogal ama iddiali olsun istiyorum, boyle hafif kavisli hafif kalkik ama karsidan burun deliklerim gorunmeyen, feminel hatlar.. cok hosuma gidiyor. Emre bey kapali Piezo teknigiyle yapicak, Alpaslan bey ise acik.. burnum kalin derili ve genis, kendiliginden hafif kakik ve burun deliklerim buyuk..
Sizce hangi doktoru tercih etmeliyim?
Cevaplarinizi bekliyorum!

burun yaşpımız benziyor ama şekli değil
benimkiler de kalın derili kemer yok ama burun ucu etli farkı benim yukarıda değil 90 '
her iki dr da araştırdım ikisini de instagramdan takip ediyorum
salih beyin klasik bir şekli var aslında tam sizin tarif ettiğiniz gibi yapıyor, alparslan beyin de yaptıkları çok iyi özellikle birini müthiş yapmıştı baya geniş kanatlı kalın derili burun fındık burun olmuş, o kişiyle yazıştım çok memnunum dedi
ben alparslan beye yaptıracağım büyük ihtimal

aynen benimde burun ucum etli.. fiyat olarak alpaslan beyinki cok daha ucuz, ama emre bey bana sanki daha profesyonel gibi geliyor.. hem kapali piezo teknigiyle yapiyor buda bi arti bence.. ustelik burun tasarliyor, yani az da olsa burnunuzun nasil gorunecegi belli.. ikisi arasinda gelip gidiyorum, ikisinin yaptigi burunlar cok guzel.

şöyle söyleyeyim, tasarım yapan maske yapan bir çok dr var önemli olan gerçekten onu yapıp yapamayacağı sonuç olarak
evet emre bey gerçekten burun konusunda çok aktif her türlü teknolojiyi takip ediyor ama araştırdığım kadarıyla geniş kanatlı burunlarda açık ameliyat daha mantıklı, siz yine de görüşeceğiniz dr sorun
özelden size fotoğrafımı gönderdim bakabilirsiniz

yolladim canim burnumun resimlerini.. ben yurt disinda yasadigim icin doktorlarla anca yaz tatilinde gorusebilirim.. emre beyden tarih aldim su an alpaslan beydende almayi dusunuyorum. Emre bey hakkinda cok pozitif seyler var, taninmis bir doktorm yanliz alpaslan bey hakkinda cok sey bulamadim..

alparslan beye yaptıranlarla görüştüm ben yaklaşık 15 kişi kadar olumsuz yorum yapan hiç olmadı, ben de uzun zamandır araştırıyorum bir çok doktora karar kıldım bir şekilde vazgeçtim eğer alparslan bey için de olumsuz duyarsam bundan da vazgeçerim

Alpaslan beye burnunu yaptiran kisilere nasil ulastiniz? Bende konusmayi cok isterim :) sonucta burun bu, nekadar Bilgi toplarsan okadar iyi

Alpaslan beye burnunu yaptiran kisilere nasil ulastiniz? Bende konusmayi cok isterim :) sonucta burun bu, nekadar Bilgi toplarsan okadar iyi
instagramdan :) sürekli takip ediyorum alparslan bey birini etiketlerse ona yazıyorum ya da o kişi ben yorum yazarsa vs

Ben emre beye ameliyat oldum daha 1 ayım olmadı maşallah çok memnunum. alpaslan beyi de takipteydim ama paylaşılan fotoğraflara dikkat ederseniz emre beyin daha farklı herkesin yüzüne oturan bir tekniği var oysa alpaslan beyin paylaştığı tüm fotoğraflarda aynı frekansta gitmediği fark ediliyor. ha bazıları gerçekten çok güzel ama hepsine bayıldım diyemiyorsunuz. Bir de 3. ameliyatını olan biri için dikkate aldığım şeylerden biri şuydu: emre bey günde 1 adet ameliyat yapıyor alpaslan beyin paylaşımlarına bakarsanız 3ü 4ü buluyor. yani yorgun doktor aradığım en son özellikti

Aa gecmis olsun! Evet dogru soyluyorsunuz, emre beyin burunlarini yuzde 95 begendim. Gercekten yuze uygun yapiyor.. Alpaslan beyinkinide cok begenmistim, hem fiyati daha uygundu.. yinede Emre bey icime daha cok sindi.. hayirlisiyla ona ameliyat olacagim insAllah. Bu arada burnunu cok merak ettim, resmini yollarmisin? :)

Emre beyin burunlari cok genis degilmi ya onami yaptirsam acaba tampon sirasindada nefes sorunu yokmus ama burun uclarini cok yukarda yapiyo

Slm arkadaşlar. Aranızda Cemal çingi ye ameliyat olmuş kişiler varsa bana ozelden yazabilirmi.Kendisine. Kendisine dava actim

Resimlerinizi gorebilirmiyim mumkunse? Fiyat olarakn Emre bey ne kadar demisti size? Acaba yurtdisindanim diye mi bana pahali dedi acaba

benim düşüncemde salih emre üregen . Ayrıca kızlar şu burun için bu ameliyat uygun diye bir şey yok açık ameliyatta herşeyi daha rahat görüyor doktor evet ama kapalı teknik en yeni teknik ve çok iyi bir doktor yaptığı sürece sorun olmaz. Yani önemli olan ameliyat şekli değil hangi doktorun yaptığı :)

telefonumu degistirdim ve onceki halime ait su an yanimda size gonderebilecegim bir fotografim yok.profil resmim yeni halim.emre beyde ay ay var ama gostermesini rica edebilirsiniz

nasals zamanim var, sizing akliniza gelirse.. atabilirsiniz.. baya yogunlar.. rahatsiz etmiyim simdi onlari da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…