Salı günü sezeryana giriyorum

mirage7171

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2007
72
2
selam arkadaslar bende ddoktorumla gorustum salı gunune randevu verdı o gun sabah alacak sezeryana.kendım ıstedım sezeryan olmasını.yoksa normal olur demıstı doktor.
neyse hayırlısı olsun.uzun sure gıremem heralde ama dogumdan kısa sure sonra kısa hıkayemı gecerım nete.dua edın bana....bende sıze...

neden kimse normal doğum yapmıyor ?
Allah j-kurtarsın bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Canım Allah yardımcın olsun,Rabbim bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.

neden kimse normal yapmıyor yaaaa korktum şimdi off
neyse allah analı babalı büyütsün canım şimdiden allah yardımcın olsun

Allah sağlıkla bebeğini kucağını almak nasip etsin.salı günü benim en yakın arkadaşımın doğum günü ....bebişinle aynı gün ...Allah sağlık versin..

Merhaba sizi arkadaş listeme ekledim kabul ederseniz sevinirim. İstanbul un neresinden? (G:O ) den mi?.Sevgiler...

Allah kurtarsın.koynuna veren kucagına almayı nasip etsin bu arada heyecan var mı helecan ???

allah yardımcın olsunn...bende sezeryan düşünüyorum ama doktorum normal sancın gelmeden yapmam dedi.bekliyoruz yanii...

allah yardımcın olsunn...bende sezeryan düşünüyorum ama doktorum normal sancın gelmeden yapmam dedi.bekliyoruz yanii...

arkadaslar neden normal dogum istemiyorsunuzki ??
bence artik herkes sezeryana yogunlasmis neyse ya
allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin
ki su an kucagindadir büyük bir ihtimal melegin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…