Salavat-ı Tefriciyenin 2. Turu, Yeni Kişi Alınmayacaktır.

İkinci turda hangi duayı okuyalım ?

• 4444 Salavat-ı Tefriciye

OY: 11 33,3%
  • 1001 Fatiha

OY: 1 3,0%
  • 10.000 İhlas

OY: 4 12,1%
  • 9999 İnna fetahna leke fethan mübina

OY: 3 9,1%
  • 313 Ayetel Kürsi

OY: 11 33,3%
  • Diğer ( Yorum olarak belirtin )

OY: 0 0,0%
  • Duaya katılmayacağım

OY: 3 9,1%

• Ankete Katılan
    33
Ozmn soylemi yapsak hepimize tek bir seferde okuyalim ihlasi... tek tek okumak yerine herkes kendi niyetine toplu sekilde okusak... cikmasin kimse cok guzel bi grup bu

inna fetahna çok seri ilerliyor fatihada sayı az düşer hz Yunus duasıda var demiştik bir ara oda seri ilerliyor hani onlarda 1 güne sığdırmak olası ancak ihlas kısada olsa öyle 1 güne sığmıyor ha boşta olan 1500 de suğdırır ama günlük koşturmacada zor ben duadan vazgecmeyelım günü uzatalım derim
Ama birde şöyle bir durum var hergun 200 e varan dua benı yorar zorakıye gırer diyen arkadaşlar varsa duayıda değiştirelim öteki türlüsü kişiyi sıkmaya bunaltmaya girer
Aynen canım ya ihlasta karar kılıp 2-3 güne uzatacağız ya da diğer dualarla devam edeceğiz. Bugün kararını verip başlayalım derim taze taze ..

Ozmn soylemi yapsak hepimize tek bir seferde okuyalim ihlasi... tek tek okumak yerine herkes kendi niyetine toplu sekilde okusak... cikmasin kimse cok guzel bi grup bu

Kesinlikle haklısın Allahım nazarlardan korusun grubumuz çok güzel, herkes uyum içinde ve sorumlu. Senin dediğinde mantıklı ihlası hepimizin niyetine toplu da okuyabiliriz dualarımızın kabulü için ..
Zaten Allah izin verirse tüm dualarımızı sırayla okuma taraftarıyım

Canım ben baştan belirteyim sonradan mızıkçılık olmasın kesinlikle 650 taneyi 1 günde bitiremem o halde ayrılmak zorundayım çünkü çok yoğunum hiçbir şeye yetişemiyorum bu ara :KK43: 2-3 gün olsa neyse de 1 gün beni aşar arkadaşlar :KK43:

Dur bitanem dur hemen nereye gidiyon bırakır mıyım ben sizi hiç. Hepimize uyacak şekilde ortak yol bulacağız asla kimseyi zorda bırakmak olmaz. Bu nedenle herkes önerisini belirtsin ki alternatifleri hep birlikte değerlendirelim

Sıra bana bir an önce gelsin, bekleyemem duaya çok ihtiyacım var, bir günde okuyalım diyenler çoğunluktaysa o zaman şimdilik duayı değiştirelim ..

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا
İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen).

Bu duaya başlayalım.. En sonunda kuran okuma bilenler kabul ederseler herkesin duasını Fetih Sûresi ile bitiririz, diğer arkadaş ile devam ederiz ..

Aynen canım ya ihlasta karar kılıp 2-3 güne uzatacağız ya da diğer dualarla devam edeceğiz. Bugün kararını verip başlayalım derim taze taze ..

Sıra bana bir an önce gelsin, bekleyemem duaya çok ihtiyacım var, bir günde okuyalım diyenler çoğunluktaysa o zaman şimdilik duayı değiştirelim ..

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا
İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen).

Bu duaya başlayalım.. En sonunda kuran okuma bilenler kabul ederseler herkesin duasını Fetih Sûresi ile bitiririz, diğer arkadaş ile devam ederiz ..

Bana hepsi uyar İhlasta uyar sadece surelerde yuksek sayıları bir gune yetıstırme ımkanım yok.Zaten grubumuzdakı bır cok arkadaş günlükte dua ediyorum bi gruba dahil olayım birilerinede duam geçsin zihniyetinde ki arkadaşlar diye tahmın ediyorum o nedenle Allah izin verır manı cıkmazsa hepsını sırayla okuruz tefriciyedede 3 gun 5 gun okuyorduk ister ıhlası 3 gunde hızlanırsak 2 gunde okuyalım istersenız diğer duaları benım için duanın ne olduğunun bi ayrımı yok yetişsin sıkışmadan bunalmadan hakkıyla okuyayım yeter diye bakıyorum.

Bacılarım sanırım ağırlık olarak ihlasın 2-3 günde okunması var hem fikir miyiz ? Karar verip listeyi yapayım

ARKADAŞLAR NE OLUR NE OLMAZ DİYE LİSTEYİ YAPTIM. BAŞLANGIÇ OLARAK 2 GÜN İLE BAŞLAYALIM EĞER YETİŞMİYORSA 3 GÜNE ÇIKARIRIZ. YİNE BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLURUZ KUMBARA YAPABİLİRSEK. ADIM İLAYDA, NİYETİM İSE PAZAR GÜNÜ GİRECEĞİM SINAVDAN İYİ BİR PUAN ALABİLMEK. ALLAH KABUL ETSİN KOLAYLIK VERSİN

1. perican55 -> 565 okunacak

2. özgge81 -> 555 okunacak

3. yedinoktabes -> 555 okunacak

4. Kelebekcim - > 555 okunacak

5. İnzar -> 555 okunacak

6. nutellanutella -> 555 okunacak

7. dior34 -> 555 okunacak

8. Thalix -> 555 okunacak

9. DoLmA -> 555 okunacak

10. tanemmmmm -> 555 okunacak

11. berirem ->555 okunacak

12. privet37 -> MUAF

13. melekkegemen1 -> 555 okunacak

14. eymen4545 -> 555 okunacak

15. gupse3232 -> 555 okunacak

16. cameliee -> 555 okunacak

17. poeticcry -> MUAF

18. segazel -> 555 okunacak

19. pembemum -> MUAF

20. Hilla1980 -> 555 okunacak

21. umutsuzcuk -> 555 okunacak

Arkadaşlar listeyi yaptım pazar günü son günümüz, Allah yardımcımız olsun

Ben karar veremedim :))

Fatiha, ihlas veya ayetel kürsi üçü arasında kararsız kaldım. Sizler karar verin ben düşünmeye devam edeyim :))

Canım yeni listede ben de varım inşallah. Ben de ayetel kürsiden yana kullandım oyumu. Ama dediğin gibi regli iken okuyamayacağız. Nasıl yapalım. Ben çoğunluğa uyacağım. Öpücükler...

ayetel kürsü okuyalım diorum...

o reglıyken okunuyormu ben netten net bir bilgiye ulaşamadım aslında benımde biraz aklımda o vardı hatta perıyede yazmıstım

ne dersenız ben varım....

Bende once ihlas dedim ama ayetrl kursi olarak degistirdim oyumu 1 gunde biter bile sayiyi boldugumuzde

İhlas ve Ayetel kursi arasida kaldim ben de. Çikan karara uyarim.

ben ihlasa oy kullandım ama ayetel kurside okurum oda olur :) bnm regl derdimde yok 7-24 hizmetinizde olurum ağrım sızım olmadıkça :) ben doğurmadan başlayalım artık listeye kızlar :KK45:

Ben de burdayim oylamaya katıldım devam edicem

Evet çok güzel bir fikir bence

Bir de okuma esnasında muafiyeti biten arkadaşlar destek olurlarsa cok seviniriz hem daha hızlı ilerlemiş olunur

ARKADAŞLAR NE OLUR NE OLMAZ DİYE LİSTEYİ YAPTIM. BAŞLANGIÇ OLARAK 2 GÜN İLE BAŞLAYALIM EĞER YETİŞMİYORSA 3 GÜNE ÇIKARIRIZ. YİNE BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLURUZ KUMBARA YAPABİLİRSEK. ADIM İLAYDA, NİYETİM İSE PAZAR GÜNÜ GİRECEĞİM SINAVDAN İYİ BİR PUAN ALABİLMEK. ALLAH KABUL ETSİN KOLAYLIK VERSİN

1. perican55 -> 565 okunacak

2. özgge81 -> 555 okunacak

3. yedinoktabes -> 555 okunacak

4. Kelebekcim - > 555 okunacak

5. İnzar -> 555 okunacak

6. nutellanutella -> 555 okunacak

7. dior34 -> 555 okunacak

8. Thalix -> 555 okunacak

9. DoLmA -> 555 okunacak

10. tanemmmmm -> 555 okunacak

11. berirem ->555 okunacak

12. privet37 -> MUAF

13. melekkegemen1 -> 555 okunacak

14. eymen4545 -> 555 okunacak

15. gupse3232 -> 555 okunacak

16. cameliee -> 555 okunacak

17. poeticcry -> MUAF

18. segazel -> 555 okunacak

19. pembemum -> MUAF

20. Hilla1980 -> 555 okunacak

21. umutsuzcuk -> 555 okunacak
Canım listeye dahilim diye bunu okuycam ama izninle okuduktan sonra ayrılıyorum ben bilginize..

X