❣Salatı tefriciye ❣ başladım bitiremiyorum yardım eder msınz

400 okudum 2. 250 oldu Rabbim toplu bu duanın hikmetine, faziletine dularımızı kabul eylesin ya Halik ya Ganiy cc

Pardon üzerine mi ekliyordun2.305 o zaman
Allah razı olsun Rabbim siz de dualarınızı hayırlaştrsn güzelleştirsn kolaylaştırsın kabul etsn inşallah (hz. Osman r. a bıyle dua edermiş) in duamı da yazmama sebebim var tevekkül ettm daumu edıp rabbine bırakacam

10 tane alym Allah kabul etsin inşallah hayırlısıyla

2. 420 oldu Rabbim dualarımızı hayırlaştrsn güzelleştirsn kolaylaştırsın nasip etsn inşallah

3.000 oldu Rabbim dualarımızı hayırlaştrsn güzelleştirsn kolaylaştırsın nasip etsn inşallah

3. 200 başlatan Rabbim bitirdirde, kabul da eyler inşallah

3.400 oldu ya halık ya ganiy
Hastanede yatan annecım için başlatılan tefrıcıyenın tamamlandıgını ögrendım. Sıze kısmetmiş. Bosuna denmemiş kime nıyet kıme kısmet dıye. Allahım kımın ne sıkıntısı varsa gıdersın rabbm

Allah razı olsun kardeşim Rabbim şifa ismi ile önce annneciğinize sonra bütün hastalarımıza şifasını ihsan eylesin inşallah

3.700 oldu ya Şafi bütün hastalarına şifa ihsan eyle

Ben dileğin ne oldugunu bilmeden pek duaya yardim etme taraftari olmuyorum ... Aslinda bunu yeni ogrendim. Mesela bir arkadas 4444 okuyordu sevdigi onu sevsin diyeymis boyle dua olmazmis mesela. Yada iste her neyse. Lafim sana degil ama acaba dogrumuki bu sekilde direk duaya yardim etmek. Yanlis anlama inanki art niyetli yazmıyorum bilmedigim icin

Yok estağfurullah doğru bi bakış açısı size ve özelden yazayım istersnz

3. 800 ya Allah, ya bismillah, ya Kadir, ya Rahman ya Rahim ya kaviy

4. 000 oldu Allah'ı hayırlaştrsn güzelleştirsn kolaylaştırsın nasip etsn inşallah ❣

4.100 oldu Rabbim hayırlıştrsn güzelleştirsin nasip etsn inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…