🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Çay faslımız başladı mı😃
images.jpeg

Bende tatlıyı iyice unuttum, triliçe bir defa denedim, üzerindeki karemeli çok katı yapmışım, güzelim tatlım ziyan oldu, üstü sert altı yumuşacık, keserken şekli gitti😬, o kadar uğraştım,
eşim bir künefeyi bir de triliçeyi çok sever, ama bir gün yine deneyeceğim kafaya koydum 😃
Ay bende bir tarif avrdi harika oluyodu
Bulursam atarım
Bir kez yapmistim
Kuzenİmde almıştım tarifini

Yeşile çok az kalmış değil mi, boy çok farkediyor ya😃
Evet cm basina 1 kilo fark ediyor😒
Olsun sana da cok az kaldı 3 kilom filan var galiba
Kızlar beni 2 aydir gormeyen kardeslerim🤦‍♀️
Ablaaaa noldu sana
Aaaa naptın kendien
Nerdeyse evlendigin haline dönmüşsün 😃 abartiyolr tabi
Gelip gidip a aaaa 😂😂😂

Afiyet olsun canım, çaya doyamadım bu gün😃,
Sorma canım hele bu hafta hem gergin hem yorucuydu, iş yerinde yoğundu, hafta sonu ev bile temizlemedim bir süpürdüm o kadar 😬
Süpürdüysen evdekiler ona sukretsinler🙈
Masallahn var senin
Hem ise hem eve hem cocuklara 🧿
Tabiki hava alacaksın
İsguc her zmaan yapılır

Evet cm basina 1 kilo fark ediyor😒
Olsun sana da cok az kaldı 3 kilom filan var galiba
Kızlar beni 2 aydir gormeyen kardeslerim🤦‍♀️
Ablaaaa noldu sana
Aaaa naptın kendien
Nerdeyse evlendigin haline dönmüşsün 😃 abartiyolr tabi
Gelip gidip a aaaa 😂😂😂
Maşallah güzel kilo verdin, çok çok farketmiştir kardeşlerin haklı, ne güzel bir duygu, gayet güzel devam ediyorsun sen hakediyorsun❤️🥰💪👍
Sanırım 62 olmam lazım daha 4 kilo civarı var, ama önemli değil zoru atlattığımı düşünüyorum, 3 ay önceki halimle şimdiki halim baya fark etti, birde o dönem çok düzensiz besleniyordum, göbek ve alt karın çevrem inanılmaz fazlaydı, sanki yarım dünya 😔 birde o dönem her gün farklı bir rakam oluyordu, bu gözler 79 uda gördü yani😬 neyse ki geldi geçti çok şükür, şimdi rutuşlar kaldı😃

Maşallah güzel kilo verdin, çok çok farketmiştir kardeşlerin haklı, ne güzel bir duygu, gayet güzel devam ediyorsun sen hakediyorsun❤️🥰💪👍
Sanırım 62 olmam lazım daha 4 kilo civarı var, ama önemli değil zoru atlattığımı düşünüyorum, 3 ay önceki halimle şimdiki halim baya fark etti, birde o dönem çok düzensiz besleniyordum, göbek ve alt karın çevrem inanılmaz fazlaydı, sanki yarım dünya 😔 birde o dönem her gün farklı bir rakam oluyordu, bu gözler 79 uda gördü yani😬 neyse ki geldi geçti çok şükür, şimdi rutuşlar kaldı😃
🥰 ya dimi 79 nereee 65 nere masallah 🧿
Cok şükür halimize daha da iyi olacagiz ins
Bu hafta böyle olsun, ev her gün süpürmek gerekiyor, çocukların bu konuda maşallah ı var 😃 birde çamaşır yıka yıka bitmiyor, 😬
Evet ya birgun süpürme 🤦‍♀️
Ama calisam olunca kendjni yorma
Ev icin
Oldugu kadar

Ben seni hangi topikten hatirliyorum acaba ya bi türlü cikaramiyorum ama gecmisten tanidigima da eminim. Sen beni hatirliyor musun?
Takimdan😂
Merhaba, takımlardan olabilir mi acaba,🤔
Olur olur 12 takimda birlikteymissiniz 1 2 dene once🤪
Ütü yaptım Şükür, aslında yapmayacaktır ama aradan çıkardım iyi oldu 😃 iyi geceler hepinize ❤️
Ohhh mis🤩
Eline Saglik

X