🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Beni mesela :rolleyes: zaten genelde gece içerim,
Efser spor yapmak istiyorum ama üşeniyorum ne etsem ki:confused:
yok beni etkiliyor gece huzursuz oluyorum diyetten öncede akşam yedi ben ne içerim ne yerim biter bazen kış geceleri canım bişeyler ister o da ya meyve yada çerez tarzı olur😊
spora benimde İhtiyacım var ama hep bahane ediyorum bir rutine oturtursam iyi olacak en azından yürüüyüş 0lsun haytımda😏

yok beni etkiliyor gece huzursuz oluyorum diyetten öncede akşam yedi ben ne içerim ne yerim biter bazen kış geceleri canım bişeyler ister o da ya meyve yada çerez tarzı olur😊
spora benimde İhtiyacım var ama hep bahane ediyorum bir rutine oturtursam iyi olacak en azından yürüüyüş 0lsun haytımda😏
Akşam 7 den sonra içecekler başlıyor çay kahve bazen soda😀 gece 1-2 farketmiyor :rolleyes:

Aslında pilates yapsan bu dönemde çok iyi olur, ya da o tarz sporlar, tabi sağlık için yürüyüş şart 👍

Akşam 7 den sonra içecekler başlıyor çay kahve bazen soda😀 gece 1-2 farketmiyor :rolleyes:

Aslında pilates yapsan bu dönemde çok iyi olur, ya da o tarz sporlar, tabi sağlık için yürüyüş şart 👍
Bizim durumlar netleşsin bir hale yola sokacağım inşallah,
yürüyüşü rütinim olsun istiyorum :rolleyes:insanın kendiyle bir saatte olsa vakit geçirmeli bunu tüm uzmanlar söylüyor helede yaşadığımız şu aileyle dipdibe durumu bizi iyice gerdi hepimize iyi gelecek diye düşünüyorum

Bizim durumlar netleşsin bir hale yola sokacağım inşallah,
yürüyüşü rütinim olsun istiyorum :rolleyes:insanın kendiyle bir saatte olsa vakit geçirmeli bunu tüm uzmanlar söylüyor helede yaşadığımız şu aileyle dipdibe durumu bizi iyice gerdi hepimize iyi gelecek diye düşünüyorum
İnşallah hakkınızda hayırlısı olur,❤
yürüyüş çok güzel ama insan herşeye vakit buluyorda kendine bir saati çok görüyor😔
Sabah işe yürüyerek gitmeyi planlıyorum bakalım erken kalkarsam eğer 😀 30 dk hiç yoktan iyidir 😬

İnşallah hakkınızda hayırlısı olur,❤
yürüyüş çok güzel ama insan herşeye vakit buluyorda kendine bir saati çok görüyor😔
Sabah işe yürüyerek gitmeyi planlıyorum bakalım erken kalkarsam eğer 😀 30 dk hiç yoktan iyidir 😬
Aslında benim içinde zor 1 saat ama yapmalıyız artık 😏Biz 30 la başlıyalım gerisi gelir 😂amin 🤲🏻

Ay ütü mü yaptın, güle kullanın 😀 ben günübirlik 1 tane utuluyorum bu hafta çok tembelim🙈
Sagol kuzum
Bende tembelim bakma 5-6 parca ütüledim
Daha. Cok var ama ayakta duracak halim kalmadı
Yarın akşamda yaparım biraz
Nerdeee o donlarımıza kadar ütüledigim zamanlar :rolleyes:

Günaydın kızçelerim❤️💗

Eklentiler

• 6657DC72-C871-41CE-936F-4201ED56CCAC.jpeg
    6657DC72-C871-41CE-936F-4201ED56CCAC.jpeg
    124,3 KB · Görüntüleme: 9
X