salat-i tefriceyyem icin yardim :( lutfen

ilimpesinde

---ela---
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
741
31
Hepinize merhaba .. bir dilegim war hayirli ve gunahi olmayan ... ve bir de koyun adagim war sayet ki Rabbim beni, bizi bu zor durumumuzdan kurtarirsa diye ...
Sizlerden dua istiyorum yetistiremeyecegim ..
ALLAH rizasi icin ...
2 gorumcem yardim ediyordu ama biri regl oldu ve digeri 1000 tane aldi..bnde geceleri okuyorum gunduz bebegimden pek okuyamiorum yetistiremeyecegim..carsamba gunu bitirip hacet namazimi da kilip duami bitirecegim...

1,500 adet eksigim war yardim eder misiniz ?

Eden etmeyen her arkadasima tesekkur ederim Allah kaldiramayacagimiz yukler vermesin gonlumuzden gecen hayirli dileklerimizi kabul etsin... ewlat sahibi olmak isteyen arkadaslarimin kucaklarini doldursun rabbim hastasi olana sifa derdi olana derman versin insallahh...

canım ben yardımcı olmak isterim....:KK66:şimdilik 10 tane okudum okudukça yazarım...:KK66:

Hepinize merhaba .. bir dilegim war hayirli ve gunahi olmayan ... ve bir de koyun adagim war sayet ki Rabbim beni, bizi bu zor durumumuzdan kurtarirsa diye ...
Sizlerden dua istiyorum yetistiremeyecegim ..
ALLAH rizasi icin ...
2 gorumcem yardim ediyordu ama biri regl oldu ve digeri 1000 tane aldi..bnde geceleri okuyorum gunduz bebegimden pek okuyamiorum yetistiremeyecegim..carsamba gunu bitirip hacet namazimi da kilip duami bitirecegim...

1,500 adet eksigim war yardim eder misiniz ?

Eden etmeyen her arkadasima tesekkur ederim Allah kaldiramayacagimiz yukler vermesin gonlumuzden gecen hayirli dileklerimizi kabul etsin... ewlat sahibi olmak isteyen arkadaslarimin kucaklarini doldursun rabbim hastasi olana sifa derdi olana derman versin insallahh...

arkadaşım 200 tanede ben alabilrim kaldıysa eğer geri dön ki hemen başlayayım

Son düzenleme:
Nfy 9185 cnm benim Allah razi olsun senden :) kalmazmiii daha bisuru kizimdan firsat bulunca dewam edicem bende.... ismim yaprak zulkefliden olma semadan dogma :)))

Yarin yatsi namazimdan sonra hacet namazimida kilip bitirecegim Allah kismet ederse bitanem :)

Tabi Rabbim kurtarirsa su dertten bizi Allah rizasi icin kesecegim koyun adagim war insAllah cnm

Yarin yatsi namazimdan sonra hacet namazimida kilip bitirecegim Allah kismet ederse bitanem :)

Tabi Rabbim kurtarirsa su dertten bizi Allah rizasi icin kesecegim koyun adagim war insAllah cnm
ben bunları bitirirsem kalırsa yarın sabah dönerim sana belki biraz daha alabilirm

Nfy 9185 cnm benim Allah razi olsun senden :) kalmazmiii daha bisuru kizimdan firsat bulunca dewam edicem bende.... ismim yaprak zulkefliden olma semadan dogma :)))

cnm bnde okuyablgm kadr okuycm kactane yaparsam buraya yazarım ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH.

Allah kabul etsin canım bitti mi Biz de alalım gerekirse.

Beydacim wallahi alirsaniz minnettar olurum :KK43:
Ne olacagimiz belli degil, annem aradi smdide cocugu al gel diyo bu durumumuzdan dolayi slklntldayiz da kaynanalik yapio oda ama kocami bole bi durumda nasi birakim de memlekete gidim haksizmiyim bacim ya :KK43:((

X