Sakarya'lılar iftarda buluştu

kızlar herzamanki gibi hepiniz süpersiniz.......valla içim gitti resimlere bakarken.haydeç ablacım ne kadar çok engel aşmısın öyle..aman dikkat et sen bize lazımsın,baksana daha karşılaşmadık bile.yerimseniben.myhopemun ile yeşil gözlü ablacıma pembeler çok yakışmış.boşwer ve çalıkuşu inşallah bidahaki buluşmada tanışırızkaydirigubbakcemile5.gümüşüm beyazım ve nilly hepiniz süper süper süpersinizzzzzz........
ne güzel herbuluşma daha kalabalık ve daha güzellllkaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:

Buluşmaya hiç planda olmadan son bir saatte katılabildim. Ama bu bile beni çok mutlu etti.
O gün hep aklımdaydınız çünkü birde iftar saati bastıran yağmurda dedim ne yapıyor bizimkiler acaba?
İyikide az da olsa gelebilmişim yanınıza Haydeç, beya ve boşwer ile daha önceden tanışmıştık.
Gümüş, nilly, myhope, yeşilgözlü arkadaşlarımla tanışma fırsatı buldum. Yeşilgözlü ablanın daha önce resimlerine
baktığımda sıcakkanlı ve sempatik olduğunu hissetmiştim gerçektende öyleydi, Nilly arkadaşımız bir başka
güzel zaten, myhope tamda göründüğü gibi sessiz sakin ama katılımcı olmasını çok takdir ettim.
Gümüş boncuk arkdaşımızda resimlerinde düşündüğüm gibi sıcakkanlı hoş sohbet biri.
Ben oraya bir hızla gelip giderken aklıma gelen şeyleri söylemeyi unutmuşum önce haydeç ablanın
gözlükleri aklıma takıldı yanınızdan ayrıldığımda. Kendi kendime sordum evet daha önce yoktu.
Şimdi geç kalmış bir geçmiş olsun ablacım sana. Son olarakta şekermi şeker haydeç ablanın kızına
bir iki sözüm var canım sen geldiğinde ben sohbete o kadar dalmışım ki seninle konuşamadık.
Malum daha sonrada bir kaç resim çekilip ayrıldık dilerim bir dahaki buluşmada konuşuruz.
Seni gördüğümede çok sevindim. Bu arada herşeyden önce bu ramazan günğnde iftarından
feragat edip bu buluşmayı gerçekleştirmemize destek olan eşlerinizede ayrıca teşekkürler.
Bende misafiri olduğum evdeki arkadaşlarıma (malum çoluk çocuğuda
bırakıp misafirlikten kaçıp geldim ):roflol: ve bana yardımcı olan eşime ayrıca teşekkür ederim.
a.s.

ne diyeceğimi bilemedim maşallah maşallah sakaryalı hnımlar nazar değmesin inşallah bu ne güzel dostluk böyle sübhanallah allahım tutuğunuz oruçları kabul etsin beyaz toprak allahım içinin güzelliğini yüzüne yansıtmış maşallah gümüş boncuk her zamanki gibi süpersin bayanlar hepiniz süper çıkmışsınız allahım dostluğunuzu bozmasın devamını bekleriz hepinize kucak dolusu sevgilerimle

oh be çok şükür Allahıma fotoları bi tek ben göremiyom zannettiydim...-tatlicadiarzu-
hepinizde çok eglenmişe benziyosunuz....ama olmazki böle canım rekora koşuyosunuz.zannedersem kk da en çok sakarya buluşuyordur...dostlugunuz daim arkadaşlıgınız yıllar sürer insallah....
abloşşşşşş senmi düştün ne ara oldu bu.geçmiş olsun canın yandımı ...kıyamammmmmmmmmm

Son düzenleme:
iftara yetişemedim ama çay bahçesine gelip resimlerinizi çekebildim şakkıdı buna da şükür hihoyyyt

hepinizin çok eğlendiği belli..en yakın zamanda tekrar buluşmanızı umut ediyorumsırnaşık şey

güzel geçmiş buluşmanız yine ne beklenirdi ki tabikide güzel geçer böyle birbirinden hoş hanımlar bir araya gelince hayırlı ramazanlar arkadaşlar her gününüz böyle olsun allah bu dünyadada öbür dünyadada sevdiklerinizden ayırmasın

kıskanma canım sizin ordada yaparız buluşma telafi ederiz:mymeka:

kıskanma canım sizin ordada yaparız buluşma telafi ederiz:mymeka:

düzce'lilerde iş yokmuş gerçekten
bir düzceli olarak miyorum ya
vallah ben düzcemde otursaydım ooooooooooooooo
denefimle ne buluşmalar yapardık düzenlerdik
hihoyyytdansözler mi demezsin, palyocalarmı demezsinhokkobazlarmı demezsin filan işte:roflol::roflol:

afiyet seker olsun..dostlugunuz daim olsun..gülen yüzleriniz hic solmasın..allah nice guzel ramazanlarda yine sizi boyle özel bir araya getirsin...sevgimle herbirinizi ayri ayri opuyorum
Izmir de gonul dolusu selamlar gonderiyorum

helal osun size helal olsunnnnnnnnnn

gerçekten bu kadar azimli olmanız çok güzel dostluğunuz daim olsun

haydetçi söylemeden geçemiyeceğim fıstık gibi olmuşsuna.s
zayıflamışsın farketmedim zannetme:CüvCüv:

sağol arkadaşım.. zayıfladığımın belli olmasıda açıkcası beni çok mutlu etti..duymak çok güzel..kaydirigubbakcemile5

selamlaar selamlaar selamlaaaaar
şükür kavuşturana diyorum evvala iftar akşamından beri nete giremiyorum kafayı yiyecem resimleri göremiyorum muhabbetleri okuyamıyorum diye neyseki geçte olsa kavuştum size neyse efendim evet güzel geçen gecemiz çok güzel belgelenmiş güzel sözlerriniz için herkeze çok tşk ederim bu arada boşvercim dedikodumu yapmışsın gözümden kaçtı sanma bir ara hesaplaşırız şimdi geçikmişliğime ver
bu güzel iftar gecesinde yapmış olduğum organizasyonda yağmur falan dinlemeden düşe kalkada olsa gelmeye çalışan sakaryamın güzel kk hatunlarına çok tşk ederim sağolasınız seviyorum len ben siziŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…