Sakaryalı Hanımlar Yeniden Buluştu =)

güzel bi buluşma olmuşş
iki gündür net yoktu yapmışsınız yapıcağınızı aşk olsunn,:dilcikar:

canım ani bir buluşma oldu ..bizmki.. bende kimsenin gelceğini düşünmemiştim.emsende görüştük yeşil gözlüyle birde
ameliyle bir gidip bakalım dedik kimse gelcekmi ..beyaz toprak bu hafta olsun istedi ama rahatsız olduğundan dolayı gelemedi .sende yokton.ama yeni arkadaşlar tanıdık 2 elti kısmetsiz kedi ve roşum çok şeker insanlar...neyse bu seferlik böyle olsun birdahakine hep beraber oluruz inşallah

güzel bi buluşma olmuşş
iki gündür net yoktu yapmışsınız yapıcağınızı aşk olsunn,:dilcikar:

bencede pozitif anlamda hep aşk olsun arkadaşım ..:asigim:
eltimcimle duyurmaya çalıştık ama maalesef sitedeki sorundan dolayı haberleşemedik
gelen arkadaşlarımızda son anda farketmişler inş.bi dahaki buluşmada seninlede tanışmayı çok isteriz:eek:
günün güzel geçsin çok öptmŞeniz

gümüşçüm teşekkürler emeğine sağlık cnm...
gerçekten sakaryamın insanı sıcakkanlı daha önceki buluşma resimlerinden anlamıştım,
yakından tanıyınca çok daha ii anladım ,sengözlerimebaksanab
gelemeyen arkadaşlar yorumlarınıza çok teşekkür ediyorum...
haydeç ablacm üzülme biz seni andık yanızda gibiydin merak etme inş.bi dahaki sefer seninlede tanışırız,a.s.
arkadaşlarımla tanıştığıma çok memnun oldum,hele yeşilgözlü ablam insan senin yanında yaşlanmaz valla çok yaşa sen hemi...kaydirigubbakcemile3
hepinizi seviyorum ve öpüyorumŞeniz

nasıl andınız bakem dedikodumumu ettiniz-tatlicadiarzu-..ayrıca kızlar eğlenmenize hiçte sevinmedim .çok kıskandım çokkkkkkkkkk:jeyyar:

valla hepiniz birbirinden şeker gözüküyorsunuz ah ah bende orda olmalıydım hay allah yaa bi kat daha üzüldüm sizleri görünce sizin gibi zarif şahsiyetlerle tsnışmsyı nasıl kaçırdım ben:mymeka:yeşil gözlümü ve gümüş boncuğumu kıskandım ramazandan önce bir buluşma daha ayarlamazsam valla çaaat diye ortadan çatlarım katılmayanlarıda sonra çatlatırım haberiniz olaaaananiknanik

valla hepiniz birbirinden şeker gözüküyorsunuz ah ah bende orda olmalıydım hay allah yaa bi kat daha üzüldüm sizleri görünce sizin gibi zarif şahsiyetlerle tsnışmsyı nasıl kaçırdım ben:mymeka:yeşil gözlümü ve gümüş boncuğumu kıskandım ramazandan önce bir buluşma daha ayarlamazsam valla çaaat diye ortadan çatlarım katılmayanlarıda sonra çatlatırım haberiniz olaaaananiknanik
canımın içi biz sen gel diye öne aldık ama kısmet olmdı gene görüşmek.Şenizayarlayın valla bi buluşma daha..nasıl olsa şeytanın bacağını kırdık...:CüvCüv:amma bu sefer ben aayarlamayım.baksana bi uvuluşma ayarlıyım dedim,sitenin başına gelmeyen kalmadı:roflol:

canımın içi biz sen gel diye öne aldık ama kısmet olmdı gene görüşmek.Şenizayarlayın valla bi buluşma daha..nasıl olsa şeytanın bacağını kırdık...:CüvCüv:amma bu sefer ben aayarlamayım.baksana bi uvuluşma ayarlıyım dedim,sitenin başına gelmeyen kalmadı:roflol:

:uhm: hadi bakalım kolay gelsin...

sakaryalı topraklarım hepiniz çok güzel çıkmışınız...dostluklarınız daim olsun....artık hepinizi fotolardanda olsa tanıyom.sevgilerimle.a.s.

nasıl andınız bakem dedikodumumu ettiniz-tatlicadiarzu-..ayrıca kızlar eğlenmenize hiçte sevinmedim .çok kıskandım çokkkkkkkkkk:jeyyar:
evet şekerim dedikodunu yaptık hasta hasta finduk toplayıp daha çok hasta olcak dediksırnaşık şey
hem kıskanmak hiç yakışiimi büyüklerekaydirigubbakcemile3
sen sağlığına dikkat et inş.ramazandan önce bi buluşma ayarlanırsa görüşürüz
günün güzel geçsin ablacım çok öptmŞeniz

evet şekerim dedikodunu yaptık hasta hasta finduk toplayıp daha çok hasta olcak dediksırnaşık şey
hem kıskanmak hiç yakışiimi büyüklerekaydirigubbakcemile3
sen sağlığına dikkat et inş.ramazandan önce bi buluşma ayarlanırsa görüşürüz
günün güzel geçsin ablacım çok öptmŞeniz

datlum kıymatlım kıskanırım tabi..ben çalışırken siz oofff sefamız olsun diyip buluştunuz.. :nazar:ama bu seferki buluşmada hele bi gelmeyin kısmetsizle sen roşum bak tanışmak için o zaman kızmak nasıl olcak göreceniz siz:mymeka:

amanıın tırstım he gelmemek olmas yoksam dayağı yiriz eltime söyleyim hemmenkaydirigubbakcemile ben buluşmada arkadaşlara anlattım benim eşim istirahatli bi problem olmazsa gelmeyi çok isterim...

amanıın tırstım he gelmemek olmas yoksam dayağı yiriz eltime söyleyim hemmenkaydirigubbakcemile ben buluşmada arkadaşlara anlattım benim eşim istirahatli bi problem olmazsa gelmeyi çok isterim...

ooo şimdiden başladı mazeretler..canınız sağolsun bakalım... inşallah herşey nasip kısmet:nazar:

ekideşler ben siteye giremediğim için hiç bir şeyden haberim yok yeşil gözlünün yanına geldim bakayım dedim herşey çok harikaydı arkadaşlara teşekkür ediyorum hepisi birbirinden harika haydeçcim inşallah emar sonucu iyi çıkar allahım şifa versin

datlum kıymatlım kıskanırım tabi..ben çalışırken siz oofff sefamız olsun diyip buluştunuz.. :nazar:ama bu seferki buluşmada hele bi gelmeyin kısmetsizle sen roşum bak tanışmak için o zaman kızmak nasıl olcak göreceniz siz:mymeka:
geçende görüşemedik emme bu sefer inşallahhhhkaydirigubbakcemile5
eltücüm çok tırsıyorummm.hadi ayarlanalım da gidelümkaydirigubbakcemile

X