Sakaryalı Hanımlar Yeniden Buluştu =)

gumusboncuk

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
558
44
merhaba hanımlar... dün çok güzel ama ani bir buluşma oldu

İşte resimler..! :dance:

işte buluşmayı düzenleyen sevgili kızmetsiz kedi

(soldan sağa) Gümüş boncuk, myhope , esmerim54 ,kısmetsiz kedi , roşum ,yeşil gözlü

emerim54, kısmetsiz kedi , roşum ,yeşil gözlü

işte iki eltiler Allah dostluklarını bozmasın..:nazar::nazar:

Son düzenleme:
of of of:nazar: bu ne güzel bir buluşma ah içim gitti valla..tabi bensiz bir buluşma :mymeka:çok üzüldüm çok...:çok üzgünüm:

gümüşüm saol canım benim,resimleri ekledina.s..bizimkilerde artık bööle ufacık tefecik kalsın..

haydeç ablam bi türlü karşılaşamadık ama inşallah bi dahaki sefere..kaydirigubbakcemile5..ilk başta kimse gelmiyecek diye bayağı üzülmüştüm artık iki elti otururuz diyodum ama..:nazar:..gelen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.gelen gelemeyen bütün arkadaşlar hepinizi seviyorummmmmŞeniz:enbuyukkk:

merhaba rakdaşlar
dün beklediğimiz arkadaşlar malesf gelemedi beyaz toprak özellikle bu hafta istemişti olsun diye
..ama malesef katılamadı .. birdahaki sefer inşallah .. haydeçim rahatsız ..cano çoktandır görünmüyor....ama bu sitede birbirinden değerli insanlar tanıdığım için çok memnunum..

aman da aman ne tatlı çıkmış bizim kulubun bayanları.allam yaa harikasınız yinee.umarım güzel vakit gecirmişsinizdir.

selam arkadaşlar bende linki görünce hemen atladım bende daha yeni bir haftadır sakarya pamukovadayım eşim jandarma buraya çıktı tayini daha alışamadım ama sizleri görünce imrenmedimde değil hani muhabbetiniz daimi olsun inşallah

gümüşçüm teşekkürler emeğine sağlık cnm...
gerçekten sakaryamın insanı sıcakkanlı daha önceki buluşma resimlerinden anlamıştım,
yakından tanıyınca çok daha ii anladım ,sengözlerimebaksanab
gelemeyen arkadaşlar yorumlarınıza çok teşekkür ediyorum...
haydeç ablacm üzülme biz seni andık yanızda gibiydin merak etme inş.bi dahaki sefer seninlede tanışırız,a.s.
arkadaşlarımla tanıştığıma çok memnun oldum,hele yeşilgözlü ablam insan senin yanında yaşlanmaz valla çok yaşa sen hemi...kaydirigubbakcemile3
hepinizi seviyorum ve öpüyorumŞeniz

oy oy oyyyyy şeker hatunlar sizi nede güsel etmişsiniz
bizlerle de paylaştığınız için teşekkürler
seneye inşallah bende aranızda sakarya da olucam :)))

arkadaşlar bende herkese ayrı ayrı teşekkür ederim çok güzel oldu ama çok acele oldu sitenin açılmaması arkadaşlara haber veremedik diye üzüldüm haydeççim özellikle diyorum kimse yanlış anlamasın senin olmanı istedim hasta olduğunu duyunca dahada üzüldüm kendine dikkat et seni seviyoruz

selam arkadaşlar bende linki görünce hemen atladım bende daha yeni bir haftadır sakarya pamukovadayım eşim jandarma buraya çıktı tayini daha alışamadım ama sizleri görünce imrenmedimde değil hani muhabbetiniz daimi olsun inşallah
sağol canım sakaryamıza hoşgeldin birdahaki sefere sende katılrsan çok seviniriz

Gene yapmisiniz bir seyler.Masallah hic bos durmuyonuz ha.Hepiniz cok cici gözüküyorsunuz.Allah muhabbetiniz artirsin arkadaslar.

teşekkür ederim inşallah kısmet bende iki küçük afacan var onlarla biras zor ama dedimya kısmet sizleri tanımakta güsell

en sık buluşan illerden biri Sakarya sanırımhihoyyyt buluşmanın yine muhteşem geçtiğine eminimsengözlerimebaksanab annem orada olamadığından,ben de gelemedim.ama bir daha ki sefere inşhihoyyyt

güzel bi buluşma olmuşş
iki gündür net yoktu yapmışsınız yapıcağınızı aşk olsunn,:dilcikar:

kıslar iyi geceler.....evet bu buluşma biraz sitenin azizliğine uğradı,ama olsun...çok güzel vakit geçirdik.sizlerle tanışmak heyecanlıydı...sadece.kalpten tanıdığın ama yüzyüze görüşmediğin arkadaşlarınla buluşmak ayrı bir zevk ayrı bi heyecan...inşallah bi dahaki sefere diğer arkadaşlarla beraber olmak kısmet olur

X