Sakarya hsg filmi

ProXima

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2021
722
1.969
Merhaba arkadaşlar.. Sakarya da hsg filmi çektireceğim. Doktorum başka bir hastane de başka bir doktora yönlendirdi sebebini anlayamadım..Sakarya da hsg çektiren var mı? Nereyi önerirsiniz? Fiyatlar nedir? Biraz da korkuyorum açıkçası:))

Merhaba ben adatıpta anestezili çektirdim fiyatı 1500. Artı muayene ücreti ve testleriyle 2 bine geldi medara da anestezili sormuştum 1500 demişti o da

Merhaba ben adatıpta anestezili çektirdim fiyatı 1500. Artı muayene ücreti ve testleriyle 2 bine geldi medara da anestezili sormuştum 1500 demişti o da
Beni de adatıptan medara yönlendirdi doktorum, adatıpta çekmiyorlar diye düşündüm çekiliyormuş demek ki, kafam karıştı açıkcası..Ortalama bu fiyatları gözden çıkarmıştım zaten. Sonrasında ağrınız filan oldu mu peki?

Hayır olmadı kanamam oldu ilk gün biraz anestezi sersemliği oldu sonrasında da bir iki gün kahverengi akıntım oldu geçti. Peki bir şey sorucam bana adatıptaki bu ay korunmamı söyledi. Ama kendi doktorum özel muayenesi var o istemişti. O korunma dedi. Size bir şey dediler mi

Ben henüz çekilmedim bayram dan sonraya kaldı ama sonrasında korunmayla ilgili birşey söylemedi kendi doktorum..

Prof Bülent Duran’ a gidiyorum adatıpta.. Sizin doktorunuz kim? Memnunmusunuz?
Ben sadık akbıyıklıya gidiyorum özel muayenesi var daha öncede bir iki doktora gtmiştim sakaryada doktor bulmak zor. Değiştireceğim bu doktoru da sedat umura gecicem gibi. Siz memnun musun

Sakarya da yaşamıyorum sadece iki ay tatillerimiz de Sakarya dayız. O yüzden çok araştırma imkanım olmadı doktorumu sadece bir arkadaş tavsiyesiyle gittim..Henüz çok bir yol katedemedik, muayene hormon tahlili ve hsg için medar a yönlendirdi beni, şimdilik ilgili görünüyor doktor bey.Süreç nasıl ilerleyecek onu da pek bilmiyorum aslında..

Hsg çektirdiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…