sakarya hadi canlı müziğe.......

kismetsiz kedi

15senedirseviyorum seniii
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2006
3.851
1
49
kızlar hadiyin bakalım..
2mayıs cumartesi akşamı canlı müziğe gidelim..biraz kurtlarımızı dökelim.. daha önceki buluşmada mekandan size bahsetmiştim.arkadaşın yeri.ve çark cadesi üzerinde.
.hadin bakalım sakaryaaa kimler geliyokaydirigubbakcemilehadin azcuk çoşalımm:sm_cool::sm_cool:

ben geliyorum ben geliyorum:teytey:eğlenmek herkez kadar bizimde hakkımız hadee hanımlar eller havayaalkisalkisalkis:sm_cool::sm_cool:

hadi hanımlar hadiii kaçırmayın bunu:teytey: bendenizim fikirlere göre hafta içinede alabiliriz öylebi olasılıkta olabilir canımsengözlerimebaksanab

hadi hanımlar hadiii kaçırmayın bunu:teytey: bendenizim fikirlere göre hafta içinede alabiliriz öylebi olasılıkta olabilir canımsengözlerimebaksanab

Benim için fikir değiştirmeyin.Haftaiçi çok yoğun olduğum için eve zor atıyorum kendimi gelmem yani.Zaten perşembe akşamından gidecem İstanbula malum cuma tatil :lepi:

Benim için fikir değiştirmeyin.Haftaiçi çok yoğun olduğum için eve zor atıyorum kendimi gelmem yani.Zaten perşembe akşamından gidecem İstanbula malum cuma tatil :lepi:

tamam o zaman canım bidahaki sefere, ama bu sefer resim falan yok onun için düşündüysen sadece biz bize eğlenelim diye şakkıdı

kızlar siz ayarlayın ben duruma göre size söylicem.. kızım istiyor bakalım ne yapabiliriz...

merhaba hanımlar ben gelemem heralde ..ama önümüzdeki hafta . sizleri evime davet ediyorum , cuma ,günüuygun benim için ,,ayyrı konu açmama gerk varmı ,bilmiyorum..cevap bekliyorum hanımlar.

valla kızlar bakıyorum pek bi talep yok gibi canlı müziğe..
gümüşüm sağolsun bizi evine davet etmiş.isterseniz canlı müziği şimdilik iptal edelim.kısmet olursa gümüşümde görüşürüz.ne dersiniz?
ses edin hatunlar..

canım çok kalabalık olmamıza gerek yokki sen ben cano roşumda gelir sanırım eltisini yalnız bırakmaz haydeç ablamla kızıda gelir yetmezmi vaz geçmiyelim bence:1no2:

beyazım bende isterim eltimi yanlız bırakmıyayım amaa,
kocişim akşam vakti kafe ortamında bulunmama pek razı değil gibi,
olmadı giderim duruma göre karar verrim dedim ses etmedi,kesin değil ama gelemicem gibi gözüküyo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…