Sakarya doktor önerisi

hll13

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2022
18
6
25
Hanımlar Sakarya’ya yeni taşındım 3 aylık hamileyim doktorlarla deneyimleri olanlar özel veya devlet lütfen yardımcı olabailir mi nereye gitmeliyim sizce

Hanımlar Sakarya’ya yeni taşındım 3 aylık hamileyim doktorlarla deneyimleri olanlar özel veya devlet lütfen yardımcı olabailir mi nereye gitmeliyim sizce
Sakaryalıyım ama ben de farklı memlekette yaşıyorum bir süredir, o yüzden doktorlara hakim değilim fakat özel hastane olarak Adatıp öneririm. Hekim Kadrosu iyi

Ben metin mutluya gittim. Bütün hastanelerle anlaşması var istediğin hastaneye geliyor.

Meryem kumbaşlı tavsiye ederim sakaryada özelde bende 5 aylık hamileyim takibimi ona yaptırıyorum memlunuz

Bulmuşsunuzdur belki doktor ama ben Ertan Zan a gittim Medar Hastanesi'nde. Çok iyi bir doktor ama aşırı yoğun.

Herkese çok teşekkür ederim hanımlar doktor İlknur gezgin kuşçu ya başladım bir kere gittim ilk izlenimim güzeldi umarım devamı da güzel gelir devam ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…