şah in paradise, club familia, caprice palace, bera otel, rizom(asude) tatil köyü

didemoo oncelımle tebrık ediyorum evlenmıssın ve mutlusundur ınsallh:) bende Allah nasıp ederse mayıs 13 de evlenıyorum.. balayı ıcın sah ın ı dusunuyorum ancak kararsız kaldım nasıl memnun kaldınmı sen ? ozellıkle ben mayıs ayında gıdecegımıcın acaba akşamları falan aktıvıteler varmıdır? bana olumlu olumsuz her seyı belırtırsen cok sevınırımm.. sımdıden tesekkurler cnmm:)

merhaba didem düğünün evliliğin hayırlı olsun.. biz de haziranda evleniyoruz inşallah balayı için berayla şah inn arasında kararsız kaldık. şah inn'e gittiyseniz nasıldı? memnun kaldınız mı? fikirlerini paylaşırsan çok sevinirim.

hil_er'cim cok tesekkür ediyorum canım çok mutluyuz şükürler olsun çok gec yazdım kusura bakma. biz sah inn e gittik ve cok memnun kaldık ama odaları 5 yıldızlı bi otele göre o kadar lüks degil bide denizi çok kötüydü biz baska yerlere gittik denize girmek için harika yerler var yakın yerlerde ama tabi bu ayda nasıl olur bilmiyorum biz temmuzda gitmiştik her aksam canlı müzik oluyordu fasıl gibi bende sana mutluluklar diliyorum cnm umarım herşey gönlünce olur:KK9:

nurbanucum tesekkür ederim cnm yukarıda belirttiğim gibi aslında cok memnun kaldık ama bi kac sorun vardı deniz ve odalar gibi onun haricinde yemekleri çok lezzetli etraf cok güzel biz araba kiralayıp yakın yerleride gezdik ve cok güzel denizi olan yerler var ayrıca belli ücret karsılıgı haftanın her günü belli turlar oluyor dalış tekne teleferik turları gibi biz hep onlara katıldık ve çok güzel gecti inşaallah sizinde öyle gecer

kızlar sormak istediginiz baska bişey olursa yatınlarım mutluluklar diliyorum size Allah mesud etsin inşaallah....

En son Bera'ya giden benim sanırım :) 3 Ay önce balayına Berayı tercih ettik.Balayı çifti olduğunuz için ayrı bir ilgi alaka oluyor..Yemeğe indiğinizde özel masa oluyor oda süslemeleri sürekli balayı çiftimiz nasıllar diye hal hatır sormaları vb..Otel özellikleriyle dört dörtlük..Yemekleri enfesssss :)Temizliği itinalı,İlgi On numara ..

merhaba mümkünse BERA nın site adresinin verebilir misiniz... sizin yazılarını oraya yöneltti benide bi araştrayım bende...

X