Sağlıksız gebelik-düşük

bolulu1414

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
3
0
26
İlk gebeliğimin kalbi durdugu için 10. Haftalıkken kürtaj oldum şimdi 2.hamileliğim 6 haftalıkken gittiğimde kalp atışı duyulmamıştı doktor hem alttan hem üstten baktıydı 5 gün sonra yine gel dedi gittiğimde kese bozulmuş kürtaj dedi ama ben evde düşürmek istiyorum progestan ilacını felan bıraktım doktorda bırak dediydi karnımda hafif ağrı var 2 gün oldu kanamam felan yok başınıza gelen var mı yardımcı olur musunuz

genelde kese bozulduysa kendiliğinde kanama başlar. doktorunuza sorun bence eğer beklemek güvenliyse bekleyin ama size zarar verecekse bence kürtaj olun

Neden kürtaj olmuyorsun? Rahmin zarar görmeden biterdi bu iş. Hem stres hem korku hem kaygı…
Daha zor.

Doktorum 1 haftada bekleyelim istersen progestanı bırak kanaman başlar dedi ben daha önce kürtaj olduğum için Rahime zarar verir diye düşünüyorum

Doktorum 1 haftada bekleyelim istersen progestanı bırak kanaman başlar dedi ben daha önce kürtaj olduğum için Rahime zarar verir diye düşünüyorum
Merhaba durumunuz nasıl oldu acaba umarım iyisinizdir bende bugün 8+5 de bebeğin kalbinin durduğunu öğrendim progestan ve kan sulandırıcı iğneyi bıraktım çok fazla kan geldi hastaneye gittim düşük yaptığımı anlamıştım zaten ama inanılmaz kramplar ve ağrım vardı

X