Saglikci olan biri yardimci olabilir mi lütfen cok kötüyüm

Beni
Ben korunmasız ilişkiden iki üç gün sonra kasık ağrısı ile fark ettim hamile olduğumu. Düşük yaptığım zaman da o şekilde kasiklarimda taş var gibi bir ağırlık vardı. Korunmasız ilişkiden sonra 13 gün geçti ve hamilelik testinde silik çizgi çıktı. Beta da 171 idi. Adet gecikmesi de korunmasız ilişkiden 22 gün sonra oldu beta 3 binlerdeydi. Baş dönmesi, kusma vs pek bir şey yoktu. İdrar koyulasmasi ve kokusu falan vardı ama. Başka da bir belirtim olmadı. Hissedersiniz bence zaten. Hayırlısıyla hamile kaldığınız zaman kendini illa ki belli ediyor.
Benim testlerde hep silik cizgi var ama kanda 0.8 adetime 5 gun var testler yanilmaz diye biliyorum 😔

İnanın bana ben ilk hamileligimde bana neler dediler. Tiroid, hormonlar yüksekti hamile kalamazsın falan dediler. 1 haftada 3 kg verdim. Meğer hamileymişim beni ne strese soktular. Zehir oldu bana o dönem. Çok şükür şimdi kim ne derse desin kulak asmiyorum. Dua ediyorum ve her şeyin iyi ve güzel geçtiğini bilip inanıyorum. Bence siz de güzel düşünün. Stres her kötü şeyin sebebi. Güzel düşünün güzel olsun. 🧿🍀🤗💙

İnanın bana ben ilk hamileligimde bana neler dediler. Tiroid, hormonlar yüksekti hamile kalamazsın falan dediler. 1 haftada 3 kg verdim. Meğer hamileymişim beni ne strese soktular. Zehir oldu bana o dönem. Çok şükür şimdi kim ne derse desin kulak asmiyorum. Dua ediyorum ve her şeyin iyi ve güzel geçtiğini bilip inanıyorum. Bence siz de güzel düşünün. Stres her kötü şeyin sebebi. Güzel düşünün güzel olsun. 🧿🍀🤗💙
Tatlışa bak ya konuyu açtığı evham geçmişte şimdi arkadaşlarını telkin ediyor🥰🥰🥰🥰😪😪😪😪😪

Değdi mi kendini strese sokmaya😏 umarım çocuğu da stres etmiyorsundur artık…

İlk gebeligim düşük ile sonuçlandı. Kan pıhtılaşma varmış ve o dönem dediğim gibi çok strese soktular beni hamilelik olmaz vs diye. Hayırlısı olsun diyelim. Şimdi işte yeniden hamileyim 12+2 olduk çok şükür kimseyle de strese girebilecegim konuysa konuşmuyorum. Kimseye de söylemedik hamileliği (4-5 kişi hariç) bakalım hayırlısı olsun artık. Bence gerçekten stres çok çok önemli hamilelikte. Umarım hak eden ve isteyen herkes bu mutluluğu tadar. 🤗

Merhabalar, hamilelik şüphem var ve iki gün önce diş doktorunda implant yaptırdım, röntgen çekildi ve haliyle 2 gündür ağrı kesici kullanıyorum. Şimdi bilmiyorum belki psikolojik belirti yaşıyorum ama yumurtlama günümüzü değerlendirdik ve 8 gün geçti üzerinden. Daha önce bir kürtaj olmuştum kalbi durduğu için bebeğimin, oradaki belirtilerle kıyaslıyorum. Aynı zamanda inanılmaz korkuyorum bu zaman zarfında ilaç kullanıp röntgen çektiğim için. Allah aşkına birisi beni sakinleştirsin bir sağlıkçı falan varsa bana yardım etsin.
Sağlıkçı değilim ama korkma canım. Bende hamilelikte birçok antibiyotik bide ağrı kesici kullanmak zorunda kaldım hepsinin içinde hamileler kullanamaz yazıyordu. Hatta MR çekildim 3 kez. Sorun olacağını sanmam.

Sağlıkçı değilim ama korkma canım. Bende hamilelikte birçok antibiyotik bide ağrı kesici kullanmak zorunda kaldım hepsinin içinde hamileler kullanamaz yazıyordu. Hatta MR çekildim 3 kez. Sorun olacağını sanmam.
Sorun çıkmadı değil mi bebişte 🙂

Sorun çıkmadı değil mi bebişte 🙂
Yok çok şükür çıkmadı. Doktoruma da sorduğumda ilk 3 aydan sonra bebek tam anlamıyla direk senden beslenmeye başlıyor demişti o yüzden rahat etmiştim. Sonuç olarak çok kişi var hamileliğini 2. Ayda hatta 3. Ayda bile öğrenen var 😀 sigara içen alkol alan yada ilaç içen. Bebekler çok güçlü korkma 😇

X