Saglik ocagina kan verdim

Hastane var yarm saat uzaklıkta ama gitsem adetimi sorcak daha gecikmedi 12 gün var adetime yapmaz belki
ben yalan söyleyerek verdim ilaç almam gerekiyor ve idrar testim pozitif çıktı demistim. idrar testim pozitifti ama ilaç almicaktım biraz ağız burun büktü ama aldı kanı

ben yalan söyleyerek verdim ilaç almam gerekiyor ve idrar testim pozitif çıktı demistim. idrar testim pozitifti ama ilaç almicaktım biraz ağız burun büktü ama aldı kanı
Yaaa ne bilim şimdi gidersem 2 arabaya binmem lazım küçük çocuğum da var zor olur aslında babasına bırakıp giderdim de işte aklıma gelmedi

Yaaa ne bilim şimdi gidersem 2 arabaya binmem lazım küçük çocuğum da var zor olur aslında babasına bırakıp giderdim de işte aklıma gelmedi
bekleyin ya o zaman yarına kadar. yarın sabah sağlık ocağına gidip sorarsınız eğer siteme girmezlerse. yorulmayın bosuna

Hastane var yarm saat uzaklıkta ama gitsem adetimi sorcak daha gecikmedi 12 gün var adetime yapmaz belki
Adete 12 gün kala kan testinde de sonuç doğru çıkmaz ki zaten. Sağlık ocağına da boşuna gitmişsiniz. Daha yeni yumurtlama olmuştur belki daha olmamıştır bile. Kaç günde bir ki döngünüz 12 gün kala gittiniz?

30 gunde 1 adet oluyorum canim ama adetten hemen sonra gebe kalanlar var tam emin değilim ama sanırım ben ilk gebeligimde oyle kaldım çünkü adetim 2 gun geçmişti 6 bin değerim di keseyi de görmüştüm hemen yanı acaba bunda da öyle midir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…