Sağlık için Emzirirken Gögüs ucumun Yarıgına Domuz Yagı

EylulveEylem

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
851
1.554
Kızlar dinen sıkıntılı ama doktora bile gittim 2 kez yarıklarım tam anlamıyla düzelmedi herşeyi sürdüm kalkanla kullandım yine yarık acısı geçti ama resmen içi görünüyor cevremde herkes domuz yagı dene diyor deneyen oldumu bu konuda endişeliyim sürsem bile emİrirken önce yıkarım diyorum ama tedirginim

Dinen sıkıntılı gördüğünüz şeyi yapmayın bence. Bebeğinize de bir miktar gidecek bunu da düşünün.
Bebeğiniz kaç aylık?
Lansinoh denediniz mi? Bana çok iyi gelmişti.

Dinen sıkıntılı gördüğünüz şeyi yapmayın bence. Bebeğinize de bir miktar gidecek bunu da düşünün.
Bebeğiniz kaç aylık?
Lansinoh denediniz mi? Bana çok iyi gelmişti.
Bdv ye açtım konuyu sağolsun arkadaşlar bir kaç öneride bulundu onları denicem domuz yağını denemekten vazgeçtim cnm mikrop kapma riski dinen sakıncası ve bebeğime geçme riskinden korktum

Bdv ye açtım konuyu sağolsun arkadaşlar bir kaç öneride bulundu onları denicem domuz yağını denemekten vazgeçtim cnm mikrop kapma riski dinen sakıncası ve bebeğime geçme riskinden korktum
İyi günler göğsünüzdeki yarık nasıldı acaba.? Bende de yarık oldu. Göğüs ucumun altında ama. Önünde değil. Alttaki tabaka görünüyor. Çok büyük değil ama beni çok korkutuyor. Benzer şekilde mi sizinki ile merak ettim. Nasıl geçirdiniz yaranızı? Ve kaç gün sürdü iyileşmesi? Cevap verirseniz sevinirim.

Gögüs kalkanı aldım plastik olan aventin
Ve tahin yagı ile 1 haftada toplarladılar ben sütten kestim 20 aylık tı ocakta ameliyat olcak meme küçültme ondan kestim cnm
İnş şifanı bulursun tahin yagı mucizevi bişimiş

Çok sağolun peki emerken mi iyileşti göğsünüz? Ve yara benim dediğim gibi yarık şeklinde miydi sizde de? Göğüs kalkanı ben de sipariş ettim kullanmayı düşünüyorum.

Çok sağolun peki emerken mi iyileşti göğsünüz? Ve yara benim dediğim gibi yarık şeklinde miydi sizde de? Göğüs kalkanı ben de sipariş ettim kullanmayı düşünüyorum.
Yarıktı canım her emişinde kanardı
Tabiki emerken geçti çünkü emzirince tahin yağını sürüp kalkanla kapatıyordum
Emzirme önce hafif temiz kuru mendili islatip siliyordum gene emziriyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…