Vücut Kremleri sağlığa zararı olmayan nemlendirici

Vücut kremleri, losyonlar

muhabbetkusum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2016
181
77
26
nivea soft kullanıyordum internetten araştırdım çoğu kullandığımız ürünlerde zararlı maddeler var
bende vücuda zararı olmayan fiyatıda çok fazla olmayan bi nemlendirici arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum:KK43:

nivea soft kullanıyordum internetten araştırdım çoğu kullandığımız ürünlerde zararlı maddeler var
bende vücuda zararı olmayan fiyatıda çok fazla olmayan bi nemlendirici arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum:KK43:
Merhaba. Benim kızımın teni çok Hassas olduğu için her kremi kullanamıyorum.çok iyi bir hekimin yazdığı nemlendiriciyi hem kızıma bebeğime ve kendime kullanıyorum.la roche posay.bunu kullanabilirsiniz

Merhaba,
LR marka Aloe Vera Nemlendirici Jel Kremi tavsiye edeirm. % 50 aloe vera ve nilüfer özü içeriğiyle yoğun nem sağlar ve yağ içermeyen jel kıvamıyla oldukça hızlı şekilde yumuşaklık yaratır. Network marketing sistemi ile çalışan bir marka, eğer ilgilenirseniz yardımcı olabilirim.

watsonsta bulunan wellness and beauty isimli ürünleri öneririm. paraben silikon ve mineral yağ bulunmuyor içinde.

LR Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem deneyebilirsiniz. Yine LR'nin hassas cilt kremi de guzel nemlendiriyor. Yaglandirmadan nemlendiriyor. Kimyasallardan uzak kaliteli bir marka. Kendim kullaniyorum ve tavsiye ederim.

X