sağ kasık ağrısı sağ bacağıma vuruyor

shoppingwithbesty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
171
23
27
Merhabalar ablalarım ve arkadaslarım.
Regl olmama tam 5 gün var ve yaklasık 4 gündür sağ kasığımın ağrısı sağ bacağıma vuruyor genelde hep istirahat pozisyonundayken uzanırken otururken. vs fakat ayağa kalkıp biraz yürüyünce okadar rahatsız etmiyor hafifliyor.. yaklasık 3 4 aydır bebis icin deniyoruz 2. ay denememde kimyasal gebelik yaşadım haliyle korkuyorum. sormak istediğim bacak ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi yaşayan varmı. sonrasında hamile olduğunu ögrenen vs birde dudağımada biraz uçuk çıktı halbuki demir ilacı ve d vitaminide kullanıyorum. anlamadım bir türlü neyim var adetim geçerse eğer bir test yapacağım kendimi pek umutlandırmakta istemiyorum. bacak ağrım bayağı rahatsız ediyor özellikle geceleri uyku zamanı dahada siddetleniyor.

Ben dış gebelikte böyle sancılar yasamistim

Benim henüz pozitif değil ama adetim geçmedi bildiğimm kadarıyla test pozitife döndüğünde ve hala ağrı devam ediyorsa bir ihtimal dıs gebelik vardır. ama bu gece ağrım olmadı. birde okudum bayağı bacak ağrısı cekenler varmıs. doğumdan sonra rahatlamıslar hep

Benim de asiri sekilde sag kasiklarimda agri var. Hatta belimin de sag kismina kadar vuruyor. Adete 3-4 gun kaldi. Siz hamile miymissiniz

Merhaba,
Aynı belirtiler tamamen hepsi bende de var sizin sonuç ne oldu lütfen yazın

Merhaba,
Aynı belirtiler tamamen hepsi bende de var sizin sonuç ne oldu lütfen yazın
Cevap vermez bence en son görülmesi 13 Aralık, ben de aynı konudan müzdaribim. Sağ kasık ağrısı arada sağ diz arkasına vuruyor, ve göğüs hassasiyetim var

Cevap vermez bence en son görülmesi 13 Aralık, ben de aynı konudan müzdaribim. Sağ kasık ağrısı arada sağ diz arkasına vuruyor, ve göğüs hassasiyetim var
Ya bende geceleri artıyor bide sağ kasık sağ bacağa vuruyor. Bacağım çekiliyor gibi. Arada adet ağrısı gibi ağrılar var. Göğüslerim çok hassaslaştı. Adete de daha var ne yapacağımı bilmiyorum. Burda çok okudum bunları erken yaşayan çoğu kişi gebe olduğunu öğreniyor tabii herkeste farklı hatta herkes yumurtlama ağrısı dedi ama kadın en son hamileyim dedi. İlk kez böyle bir yaşamıştı o da. Sizin adetinize kaç gün var?

benim 1 hafta kaldı, 24 ocak regl başlangıcı (inşallah hiç başlamaz ) senin kaç gün var

Benim lekelenmem hiç olmuyor, ne yumurtlamada ne adet öncesinde. Ama dün kremsi bi akıntı gördüm
Bende de o akıntı oluyor ve gelişini çok net hissediyorum. Afedersin adette pıhtılı gelince hissedersin ya gelişini aynı öyle hissediyorum hatta lavaboya gidiyorum hemen adet mi oldum diye ki adetime daha 13 gün var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…