Safra kesesi taşı bilgisi olanlar yardımcı olurmusunuz!!!

Umayyy89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2023
8
1
35
Merhaba bende safra taşı var büyük 1 tane zaman zaman mide bulantısı istifra ediyorum karnımın sağ üst kadranda ağrılarım oluyor Dr safra kesesindeki taştan olduğunu söylemişti şu son zamanlarda mide ağrısı gibi bişey yaşıyorum karnımın sol tarafında şiddetli deil ama huzursuz edici bir ağrı oluyor safra taşı mide ağrısı yaparmı?? Ne olur bilgisi olanla ryorum yapsın çok korkuyorum başka bişey daha çıkmasından panik atak ve anksiyete hastasıyım şimdiden teşekkür ederim

Evet bildigim kadariyla yapiyor. Doktor ameliyatla alinmasi gerektigini soylemedi mi? Durmasi problem degil miymis?

Evet bildigim kadariyla yapiyor. Doktor ameliyatla alinmasi gerektigini soylemedi mi? Durmasi problem degil miymis?
Saol canım evet söyledi ama ben korkuyorum erteliyorum aynı zamanda çok kötü günler yaşıyorum eşim 2 küçük çocuğumla beni terkedip karşı komşumla kaçtı beni 5 parasız bıraktı sağlık güvencem dahi yok çocuklarıma bakacak kimsem yok erteliyorum bu sebeple

Cok uzuldum durumunuza aileniz yok mu? Allah yardimciniz olsun. Devlet bir guvence saglamiyor mu bu durumda peki. Saglik cok onemli durumunuzu toparlar toparlamaz ameliyatinizi olun cok kolay bir ameliyat ama olmazsaniz uzun sure baska problemler yasatmaya baslar aksatmayin bu durumu. Bir derdim vara esinizle ilgili durumu konu olarak acarsaniz belki baska akil verecek olanlar cikar.

Canım bende safra ameliyatı oldum sadece 1 gün yatıyorsun 2.gün normal zamanına geri dönüyorsun ağrın hiç olmuyor yani benim olmadı keşke daha önce olsaydım da o ağrıları çekmeseydim diyorum şimdi ne ağrı var ne bişey 1 günlüğüne çocukları bırakabilsen ol bian önce kurtul Rabbim şifa versin inşallah

Saol kuzum desteğin için Allah razı olsun inşallah olacağım Bi şekilde

Saol canım benim yorumlarınız çok kıymetli benim için eşime gelince onu Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın 1 kuruş faydası yok çocuklarıma benim kimim kimsem yok annemde babamda hayatta değil ((
Muhtarliga belediyeye gidip yardim talep edin maas baglasinlar. Bosandiniz mi nafaka talebinde bulunun. Cocuklariniz kac yasinda eger okula gidiyorlarsa is bulup calismaya bakin. Daha kucuklerse evden cagri merkezi isi vs yapin. Komsunuz bir akrabaniz varsa birgun birakin cocuklari ameliyatinizi olun.

Saol canım benim yorumlarınız çok kıymetli benim için eşime gelince onu Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın 1 kuruş faydası yok çocuklarıma benim kimim kimsem yok annemde babamda hayatta değil ((
Cok üzüldüm, bana yakın olsan çocuklarına bakar ameliyat olmanı sağlardım inan , hangi memlekettesin çok geçmiş olsun ..

Karin bolgesi,mide ve sirt agrilari da yapar ayni zamanda mide bulantisi kusma da yapiyordu annemde,ameliyat oldu,safra kesesini aldilar,cok kolay bir sekilde cok kisa suruyor cok sukur simdi iyi..

Evet bu agrilari yapar. İlerlemeden ameliyat olman cok onemli. Baska saglik problemlerine yol acabilir. Annemde oldu yakinlarda.Korkma erteleme.Durumuna cok uzuldum.Birini bulmaya calis.Belediyeden yardim iste maas baglasinlar.

Karin bolgesi,mide ve sirt agrilari da yapar ayni zamanda mide bulantisi kusma da yapiyordu annemde,ameliyat oldu,safra kesesini aldilar,cok kolay bir sekilde cok kisa suruyor cok sukur simdi iyi..
İçimi rahatlattın canım saolasın Bi midem bulanıyor Bi ağrıyor Bi sol karın boşluğun ağrıyor hergün biryerime vuruyor sanki başıma dedim bir dert dahamı açtım o kadar korktum k

Merhaba geçmiş olsun
Evet mide de aşrı şişkinlik bulantı kusma hepsini yapar
Annemde 2 tane 1,5 cm büyüklüğünde taşlar var sadece kontrol oluyor yavrulamamış dedi doktorumuz birde bulantı ağrı şişlik olursa ameliyatla alırız dedi
Korkmayın ameliyatı korkulacak bişey değil kapalı olarak yapıyorlar
Arkadaşım bi kaç sene önce oldu bu ameliyatı
Ertelemeyin hayat kalitenizi etkilemesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…