SAFRA KESESİ ameliyatı

cicisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
49
23
35
Selam herkese
Kapalı safra kesesi ameliyatı olacağım ama çok korkuyorum. Lütfen bu ameliyatı geçirenler yazabilir mi? Narkoz alirken nasil , uyanırken ağrılı bir süreç mi cok mu ağrı oluyor?

Benim kardeşim olmuştu öyle ağrılı bir süreç geçirmedi. Sadece 10 gün falan yatmıştı evde sonra iyileşmişti. Yani korkacak bir şey yok Allah'ın izniyle sağlıkla girip çıkarsınız inşallah

Benim kardeşim olmuştu öyle ağrılı bir süreç geçirmedi. Sadece 10 gün falan yatmıştı evde sonra iyileşmişti. Yani korkacak bir şey yok Allah'ın izniyle sağlıkla girip çıkarsınız inşallah
Amin inşallah çok teşekkür ederim yani ameliyattan uyandığında dayanılmaz ağrıları oldu mu çok korkuyorum gercekten

Amin inşallah çok teşekkür ederim yani ameliyattan uyandığında dayanılmaz ağrıları oldu mu çok korkuyorum gercekten
Hayır hayır zaten ameliyattan bı kaç saat sonra zaten yürütmüstük ameliyat olduğunun ikinci günü eve gelmişti. Biraz yatarken kalkarken yardım etmiştik ki benim kardeşimin canı çok tatlıdır yani içiniz rahat olsun stres yapmayın

Eminim şuan daha çok ağrı çekiyorsunuzdur safra kesenizden kaynaklı tam olarak 10 15 güne normal hayatına dönmüştü. Ben hiç ağrım var dediğini hatırlamıyorum açıkçası sürekli de yanındaydım kalkmasına yatmasına yardım ediyodum

Hayır hayır zaten ameliyattan bı kaç saat sonra zaten yürütmüstük ameliyat olduğunun ikinci günü eve gelmişti. Biraz yatarken kalkarken yardım etmiştik ki benim kardeşimin canı çok tatlıdır yani içiniz rahat olsun stres yapmayın
Çok teşekkür ederim gerçekten benimde öyle çünkü ağrı eşiğim çok düşük

Bisey daha sorucam ameliyattan çıkıp uyandığında ağrılı mı uyandı peki yoksa normal mi en büyük korkum o

X