şafak 7 gün :)))))

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kıslar biliyorsunuz her ay her ne kadar bu sefer kafaya takmıcam merak etmicem desemde yapamıyorumsırnaşık şey
bu ay full çalıştık, efendim belimin altına yastık koydum,
şimdi ise adetime 7 gün kaldı ama ben düşünmeden edemiyorum tamam haklısınız bu kadar düşünme diyeceksiniz ama olmuyorr ve birde günün geçmesini bekle diyeceksiniz ama yapamıyorum yapan varsada bana da söylesin bu düşünmemeyi ve bende uygulayayımCADIARZU....
zira belim ve kasıklarım ara ara ağrıyor, göğüslerim biraz acıyor ve akıntım var:1rolleyes:
test yapsam çıkarmı acep heee bir akıl verin :1closedeyes:
sanırım ben hamile kalana kadar benden kurtulamayacaksınız ben heray böyle belirtilerle sizide kendimide yorup durucamnaniknanik

ayyyyyyy şu kız bi hamile kalsa en çok ben sevinicem:roflol: tatlım başımıza bela değilsin ama herşeyin bi zamanı var bilirsin maydanoz bile 40 günde çıkar...şuan test yapsan tabikide çıkmaz ne kalmış ya 7 gün bekle azıcık daha bu sefer hayırlı haberler alman dileğiylea.s.

ne yapayım aklımdan hiç çıkmıyorki her ay acabamı diyorum tamam elimden gelen bişi yok ama düşünmedende edemiyorum ha şunu biliyorum benim düşünmem bir şeyi değiştirecekmi hayır ama yinede beceremiyorum....sanırım bende bir problem var.....

saçmalama tabiki sende bir problem yok hepimiz aynı stresi yaşıyoruz ama belki biraz daha kendimizi sana göre frenliyoruz canım kitap oku emin ol faydasını göreceksin sürükleyici şeyler seç eminim ozaman kafandan azda olsa çıkaracaksın hatta önereyim 1-2 kitap istersen?

:teselli:çok haklısın insanın her an aklında bol bol gez ben düşünmemek için öle yapıom yada sürekli misafir çagır

Yap canım yap:teselli:
Tabi evdeki testlerde çıkmaz betahcg baktırman gerekir.CADIARZU
Duramıyorsan baktır rahatla nolcakki varsa çıkar ...:icecream:
İnşallah hamişsindir

yaşım küçük 24 yaşındayım ama bilmiyorum bakalım beklicez.... valla elimden geldiğince meşgulüm zaten koca gün işteyim çalışıyorum ama en ufak bir boşluğumda kafama takılıyor acabamı diyorum ne yapalım umut etmekte güzelll.... kendimi tutuyorum test almıcam diye ama bu akşam ayaklarım beni eczaneye götürebilir tabiki varsa bile çıkmayabilir ama sanırım bende kendimi böyle oyalıyorum:)))))

cnm hyrlıısı olsun hakknda egr bukdar ısıtoysan test yaptır rahatla canm ne varkı bunda hyrlıısı inşllh hamılesndır ama degılsnde uzulme kısmet degılmış de canım bşka şeylrele oyalanmaya bak gez, muzık ,dınle, kıtap oku felan aklndan bıraz ou cıkar ve rahtala cnım allahnın ıznıyle hersey guzel olur inşllh canım sevgıler....

ben sana seyi sormak istiyorum bu ay calistik dedin ya hangi gunler calistin cevap yazarmisin. insallah hamilesindir. akintin beyaz geliyosa bebek olma ihtimali var ama sarimtraksa adet olabilirsin canim. yani ooyle diyolar bende ayni stresteyim.

canım 9 günden itibaren gün aşırı ilişkide bulunduk 19. güne kadar akıntım beyaz geliyor sarı falan değil bakalım hayırlısı? rüyamdada hamile olduğumu gördüm :)

ay süt gibi arkadaşım MİLKSHAKE ve diğer yazan yavrular ben de çok merak ediyrum adetime 9 gün kaldı ve dün test yaptım ama negatif çıktı biliyorum çok erkendi ama eşim çok zorladı yap diye malum bu ay sıkı çalıştık bakalım inşallah hepimiz hamileyizdir buraya lütfen yaz çıkarsa ya bi de benim akıntım hem beyaz hem sarı geliyor bakalım haberleşelim kızlar

kızlar ya adetime 6 gün kaldı fakat sanki ben hasta olacakmışım gibi karnım ağrıyor normalde böyle olmazdı:1no2:

arkadaşlar ne güzel benim de evlenmeme 9 ay var sizleri böyle görünce çok duygulandım Hamilelik bekliyorsunuz ne güzel.Biz evlendikten sonra 2-3 yıl düşünemiycez yaşımız genç ve kirada oturucaz biraz rahatlamamız lazım bebek sahibi olmak için.Umarım hepiniz çok mutlu olursunuz ve bebişleriniz olur...Allah gönlünüze göre versin

canım bu sabah dayanamayıp test yaptım negatif çıktı ama bilmiyorum belki daha erken olduğu içindir beklicez mecburen.....daha 5 gün kaldı....

düşünmemek elde Değil biliyorum kızlar ama boylede olmaz bak bende evleneli neredeyse 4yıl olcak 3 olumsuz aşılama Geçirdim yıl sonuna doğru allah nasip ederse Tüpbebek düşünüyorum ..
ama siz bukadar stres yaparsanız olmazzzzzzzz stres bebek olmamasında en baş düşman...Relax olmakta fayda var 7gun kaldı 5gun kaldı dersen hem kendine yaparsın hemde bebek varsa stres Onada zarar verir çok takılırsa kafana bence bi kan testi yaptır rahatla a.s..tamam düşün ama Bukadar değil tatlım relax ol azcık şutarafagitti

alışmalısın tatlım milkciğim hep böyle biraz fazla takıntılı acayip yani o bebek konusunda çok heyecanlı abartılı şekilde daha 5 günde kaç tane test yapar:roflol: canım milkciğim kızma sakın haa biraz komik anlatayım sana takılayım istedim amaç kafan dağılsın tabi nekadar başarabilirim bilmiyorum...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…