saf lavanta yağı

Cook tesekkur ederim ❤❤❤❤❤

Boşuna birileri lavanta yağını her yere kullanmıyordu

Aldığım ve kokusu beni rahatsız eden lavanta yağım aklıma geldi. Seyreltilmiş olmasından dolayı sanırım beğenmedim

Boşuna birileri lavanta yağını her yere kullanmıyordu

Aldığım ve kokusu beni rahatsız eden lavanta yağım aklıma geldi. Seyreltilmiş olmasından dolayı sanırım beğenmedim
Lavanta yağı lavanta kokulu oda parfümü yada yumuşatıcı yer silme deterjanı gibi kokmaz, biz bu yapay kokulara alışkınız
Bir de davulun sesi gibi lavanta yağı kokusu da uzaktan hoş gelir, elinize damlatıp sürün koklayın ekşimsi kokar mesela yada yastığınıza damlatıp yatın çok sert kokar. Dozunda seyreltme direk maruz kalmama ile çok hoş sonuçlar alırsınız
Her lavanta türü yağ için uygun değildir, hepsinden yağ çıkar ama uygun olmayanın yağı ekşi bayat kokar. Üretildikten bir süre sonra koku kalitesi zirve yapar
Atmadıysanız bulaşık makinesini çamaşır makinesini tuvaleti lavaboyu dezenfekte etmek için kullanabilirsiniz yada kış şimdi balkonu temizlerken kullanabilirsiniz hem kokusundan rahatsız olmaz hem mikroplardan kurtulmuş olursunuz

Diffüzöre damlatmak için almıştım ama cilt için satılandan almıştım Neyse artık değerlendireceğim bir şekilde. Teşekkür ederim.

Uçucu yağı mı direkt cildinize uyguluyorsunuz?

Bende almayı çok isterim.

Sitede satış yok bilgi var ben mi bulamadim. Bir de toptan satış için bir sayfa var ürün yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…