Sadece MTHFR 677 Heterozigot Kan Pıhtılaşması sorunu olanlar

Kan pıhtılaşması yaşayan arkadaşa tavsıyem doktorunu degıstır cunku pıhtılasma sorunu olan kişiler hamıleyken hergun ıgne oluyo karnımdan bebek beslensın dıye 4 tane bebek kaybettm oyuzden yazıyorum

Kan pıhtılaşması yaşayan arkadaşa tavsıyem doktorunu degıstır cunku pıhtılasma sorunu olan kişiler hamıleyken hergun ıgne oluyo karnımdan bebek beslensın dıye 4 tane bebek kaybettm oyuzden yazıyorum

Çok geçmiş olsun canım, dediğin gibi hangi faktörde pıhtılaşma varsa ona göre ya hap ya iğne şeklinde tedavi uyguluyorlar, ben de şu an coraspin kullanıyorum, hamilelik olursa da bu konunun üzerine gidicem ne yapılması gerekiyorsa yapılsın diye...Senin çocuğun var mı şimdi? Sende hangi pıhtılaşma sorunu vardı?

Cocugum yok ne yazıkkı bu ay kımyasal gebelık gecırıyorum adet olmayı beklıyorm ne yazıkkı hangı pıhtılasma var bende ezbere blmyorm kagıda bakmam lzm ama bn ıgne vurulandanım cok zor ıgne vurulsamda bebek kaybettm hamıllıkten önce aspırın verıyolar ama neden bukdr bebek kaybı oluyo bılmıyorm

X