sadece balayı oteli ismi..

uzul29

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
597
113
arkadaslar sadece balayını düşündügünüz otelin ismini seri bi şekilde yazalım bakalım en cok hangisi cıkcak:)

AMARA WİNG RESORT.kaydirigubbakcemile5

arkadaslar sadece balayını düşündügünüz otelin ismini seri bi şekilde yazalım bakalım en cok hangisi cıkcak:)

AMARA WİNG RESORT.kaydirigubbakcemile5

Amara Wing'de 2008'de balayımızı geçirdik.Tek kelimeyle süper bi otel.Tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

yaklaşık 1 haftadır balayı için otel bakıyoruz..beynimiz döndü..cumartesi karar vericez artık görüştük ets ile fikirler aldık.. nedense Voyageleri istemedim :)) aklımızda sizin de dediğiniz gibi Amara Wing var birde Hotel Long Beach buranın villa tipi odalarını beğendim sana ait merdiven falan..

var birkaç güzel yer daha ama cumartesi kesinleşsin paylaşırım arkadaşlar..:))

bız balayı ıcın cesme sheratonu secmıstık pısman olduk :eek:lmaz: kesınlıkle tavsıye etmıyorum ama ondan sonra 2-3 kere SUNGATE PORT ROYAL' e gıttık cok guzel bır otel cok buyuk ınanın ıcınde 5 tane sheraton varr kaydirigubbakcemile3 cok buyuk bır otel...

eglencesı yemeklerı ve balayı cıftlerıne cok guzel paketlerı var... odanıza sampanya mevye ve kuruyemıs tatlılar getırıyorlar... opuyorumnanaktan 1 gun spa bolumunda masaj yaptırabılıyosunuz balılı kızlar var erkeklere ayrı..ıstersenız aynı odada masaj yaptırabılıyosunuz ıstersenız ayrı... ayrıca bır gece ıstedıgınız bır dunya mutfagında bedava yemek yıyebılıyosuuz..normalde dunya mutfakları ıcın kısı bası 10-30 e rezarvasyon parası alıyorlar... meksıka, ıtalya, cın, yunan,turk vs.. tum mutfaklar var.. normal restaurantları zaten ucretsız...yemeklerı ınanılmaz guzel bu arada.. ınanın pısman olmıycagınız bır yer.. ultra hersey dahıl.. odadakı mını bara kadar bedava...oyle sabah 7-11 kahvaltı saat sınırlaması yok 24 saat yemekte var ıcecekte var... sıddetle tavsıye edıyorum yenı evlenen cıftlere.. :lepi:

bır cok otele gıtmıs olmama ragmen burayı sıddetle onerıyorummmhihoyyyt

Dolly cim özelden mesaj atamadım canım
Sen dedikten sonra inceledim ben de kendi diskosu yok galiba tatlım.
Bu akşam gidicem ama rezervasyon için sorarım ets'ye de

pretty woman bizde queen elizabeth düşünüyoruz. ne zaman gidiceksiniz? bizden sonraysa senden fikir alırım:) benim 12 haziranda düğünüm. bu arada kusura bakmayın özel mesaj yazamadığım için burdan yazdım

quenn de ben kaldım 2 sene önce
güzel ama kapalı havuzu küçükdü , birde sıcak bi otel değil ,, bence bikaç alternatifin daha olsun canım

vildancım ben 5 temmuzda gidiyorum rezervasyonumu tatilbudur.comdan yaptırdım.Ayrıca en yakın arkadaşlarımdan biri de balayını bu otelde geçirdi geçen yıl ve çok memnun kaldığını yine gitmek istediğini söyledi..Açıkcası mimarisi de cezbedici..Bakalım gidince görücez ama sen benden önce gidiceksin:)hepinizin gzl bir balayı geçirmesinizi diliyorum kızlar...kolay gelsin otel seçiminde

X