Sadece anlatıp rahatlamak istiyorum

Esiniz neden yalan söylemis peki size??
Bunun sebebi nedir??
Kötü birsey yapmamis ki, niye gizlemis o halde?
Ve halasina gittiginden eminmisiniz?

canim evet zor , ama dedigin gibi sabir....
amma velakin esin sana neden yalan söylüyor ? tamam bayram gün dedin ama sonra yazdin son 9 gündür yalanlar felan anliyamadim esin her gün halasinin yaninami gidiyor ? eger oraya gidecekse illada sende onunla git beraber birakma pesini halasini nekadar sevmezsen de buna katlan ve esin oraya gitmek istiyorsa sen sor ona ve bende seninle birlikte gelecem de....Allah yardimcin olsun sen kizlarini unutma.....onlara bu durumlari yansitmayin ne olur canim....

Yok arkadaşlar halası ile bir husumetim yok ama onun 2 tane torunu var birinin eşi hapiste kızıyla beraber eşimin halasında kalıyor biride malesef kadınlara ilgi duyuyor yani son derece sorumsun laylaylom bir hayat yaşayan kişiler o yüzden onlarla hergörüştüğünde o laylaylom hayat onu cezbediyor.bana ve çocuklara karşı anında değişiyor o yüzden de onlarla görüşmesini istemediğimi direk olarak söylemesemde hareketlerimle belli ettim birçok sefer.oda yalana başvuruyor o sadece 1 gündü
bayramın 2. Günü de işteyim dedi yine sabah 4 e kadar onlarla laklaktaymış dün akşam ben baskı yapınca daha doğrusu patronunla kontum diyince söylemek zorunda kaldı

arkadaşım bu durum hiç normal değil.sabah 4 e kadar laklak ne demek hemde böyle anormal insanlarla
canım ne yap yap eşinin ayağını ordan kes.eşin oraya gitmekte neden ısrar ediyor anlamadım.eşine güzel bir gözdağı ver.yalanla evlilik yürümez.
allah yardımcın olsun

neden yalan söylüyor,neden onların yaşadıkları hoşuna yada cezbedici gelıyor.senın bır ailen eşin 2 kızın var anlayamadı.ama konuşmaktan korkmayın.olmazsa gözünü korkutun canım.ölümü sakın düşünme.2 tane meleğin var onlara sıkıca sarıl onlardan güç al.Bu hayatta herkes farklı farklı sınanıyor Allah büyüktür canım

Bende aynen dediğiniz gibi yaptım zaten ya orası ya bu ev dedim seçimini yap ona göre bende hayatımı düzenliyeyim dedim .problem halasında değil halasının torunlarında canım halasıda eminim ki çok üzülüyor bu duruma ama onunda yapıcak birşeyi yok ne yapsın kadıncağız en fazla eşimi evinden kovar ki bunuda açıkça olmasa bile söylemiş ona zaten ama benimde çözemediğim şeyler var çözünce sizlerle paylaşıcam mutlaka

kendi çocukluğumu okudum sanki :KK43:( siz çocuklarınız için devam ediyorsunuz ya evliliğinize annemde böyel yaptı ve bize çok daha fazla zarar verdi bu psikolojik olarak...ben yetişkin olduğumda boşandı artık cesaretini toplayıp ..ama bunu çocukken yapsaydı biz okadar yalancı bir baba ver erkek modeliyle yaşamamış olcaktık sadece arada görüp babamıza saygı duyacaktık ..çocuklarınız isz<in gönüzünüz içinen anlıyor mutsuz olduğunuzu bunu bilin istedim sdece . hiç bir çocuk anneni rollerini yemiyor ..anneler sadece sorunları çocuklara yansıtmadıklarını zannediyorlar ... ben sadece fikir veremk sitedim. . çalışan bir bayansınızda bence güçlü olun çocuklarınızın geleceğine ruhsal olarak bitmiş değil sağlıklı, huzurlu bir anne olara varın ..onların size çok ihtiyacı olcak..

Evet biliyorum arkadaşım çocuklar bunu hissediyor ama aynen bende böyle bir ortamda büyüdüm yinede babamın başımızda olduğunu bilmek beni her zaman kuvvetli yaptı..birde eşimin düzeliceğine inanıyorum belkide o yüzden sabrediyorum..

bir insan neden bu kadar sık yalan söylerki hiç anlayamadım.ciddi bir iletişim problemi var bence aranızda.

X