Gelinlik Ayakkabısı sade gelin ayakkabısı için sizce nasıl

dogall

Guru
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2011
227
67
merabalar, sizce nasıllar çok çelişkide kaldım çok mu sade çok mu gelinliğin altına basit durur diye.

öncelikle şunları belirteyim,

topuk 10 cm fazlası tercih etmicem bunlar 6 cm.
günlük de kullanabileceğim bir şey istiyorum
şatafat taşlar pullar istemiyorum ayakkabıda.
bir de görünmeyeceğini düşünerek fonksiyonel özelliğini de düşünerek bu dedim cunku tum gun ayakta olucaz benım de ayaklarım 39 ve taraklıdır :)
çekimlerde de ayakkabıyı göstermeyi düşünmüyorum

yorumlarınızı beklıyorum tereddütüm şu gelinliği basitleştirir mi... şimdiden teşekkürler :)

Eki Görüntüle 1093739
Eki Görüntüle 1093740

Ben tercih etmezdim . Ayakkabılarımda gelinliğim gibi gösterişli olsun isterim :) Tabi rahatlık sizin için daha önemliyse tercih edebilirsiniz gelinliğin altında fazla görülmez zaten :KK31:

converse düşünmüyor musunuz? Çok tatlı gelin converseleri var,hafif bi süsleme yaptırabilirsiniz,ya da gelin babetleri

açıkcası pek uygun olmamış yine günlük kullanılabilinecek ve rahat olan daha uygun modeller var

Ben tercih etmezdim . Ayakkabılarımda gelinliğim gibi gösterişli olsun isterim :) Tabi rahatlık sizin için daha önemliyse tercih edebilirsiniz gelinliğin altında fazla görülmez zaten :KK31:

gelinlikte de taş pul ışıltı istemedim dantel ağırlıklı zarif bi gelinlik. inanır mısın bi göz attım gelinlik ayakkabılarım diye yazılanlara hıcbırı tercih ediceğim tip ayakkabılar değil converse de giymem ama ortalama boyle bır şey istiyorum gene de ufaktan da olsa bi gösteriş lazım sanrıım.araştırmaya devam bakalım aşağıdaki tarz bı ayakkabı aslında aklımda olan ama online.da bulamadım ki gidip ayakkabıcı ayakkabıcı da dolaşmak istemiyorum puff :/ teşekkürler bu arada :KK66:

Eki Görüntüle 1093752

dış çekim düşünüyorsanız ayakkabı önemli yine sade alın ama böyle dolgu topuk hasır falan olmasın bence gelinliğinize çok sönük kalır

peki o zaman araştırmaya devam yanii puff o kadar cok sey var kı hepsı de ayrı ayrı özen istiyoo bu da basit olsun diyemiyosun teşekkürler fikirleriniz için :) :)

dış çekim düşünüyorsanız ayakkabı önemli yine sade alın ama böyle dolgu topuk hasır falan olmasın bence gelinliğinize çok sönük kalır

en azından hasır olmasın doğru soyluyosunuz bunlar cok rahat duruyolar ondan gozum kaldı :) teşekkürler yazan herkese bunu almıyorum

merabalar, sizce nasıllar çok çelişkide kaldım çok mu sade çok mu gelinliğin altına basit durur diye.

bir de görünmeyeceğini düşünerek fonksiyonel özelliğini de düşünerek bu dedim cunku tum gun ayakta olucaz benım de ayaklarım 39 ve taraklıdır :)

yorumlarınızı beklıyorum tereddütüm şu gelinliği basitleştirir mi... şimdiden teşekkürler :)

Eki Görüntüle 1093739
Eki Görüntüle 1093740
Canim bencede olmamis en azından topugu da aynı kumas olsun illa sade olmasini istiyorsan:)

Canım markafonide marjin var kafesli modeller var çok yüksek değil güzel de görünüyor bi bak derim :)

Kesinlikle çok basit kalır gelinlikle lütfen giymeyin bunları :) Çok daha güzel ve sade duracak modeller bulacağınıza eminim. Gelinliğin altında görünmeyecek demeyin bence mutlaka görünecektir,gelinliğiniz zarifse altınada zarif bi ayakkabı alın bunlar çok spor kalmış

Eki Görüntüle 1093739
Eki Görüntüle 1093740

kesinlikleeeee hayırrrrrrrr arkadaşım normal bir ayakkabı giy illa gece ayakkabısı olmasına gerek yok ama bunlarda hiç olmaz yanii

Eğer çok sade bir ayakkabı istiyorsanız bu tarz bir şeyler de tercih edebilirsiniz. hem yüksek değil rahat olur.
$t_p_detail.png $gj.png

Bencede. Yani günlük kullanabileceğin ve sade ama şık olan çok model var.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X