Saç Bakım Ürünleri Saçlarımızı Nasıl Uzattık ! Paylaşalım !

princessgrace

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2012
31
0
Sevgili hanımlar saçlarımızı uzatamamak bir çoğumuzun kabusudur..
uzatmaksa hayalimiz..
istedim ki bu başlıkta saçlarımızı hangi yöntemlerle uzattığımızı paylaşalım.. hatta fotograflar yukleyelım...
aşamaları yazalım...

ben önce kendimden başlıyım,

liseye kadar saçlarım hep kısaydı.çok gür ve dalgalı oldugundan ailem hep kestırırdı.(okadar kalın tellı ve gür ki saçlarım kısayken daha sorunlu oluyor.)
liseyi bitirince boyasız saçlarımı birkaç yıl omuz hizasında kullandım ama saçım hiç bir zaman sırtıma uzanmamıştı.

tam uzattım derken 2 yıl üst üste açarken yaktılar saçımı..o gunden beri birdaha röfle yaptırmadım. 3 yıldır saçımı kendim boyadım,kendim uğraştım ama ne yaptım ettim uzattım..şuan sırt kemiğime geliyor..

2 aydır da boya sürmüyorum orjinal rengine boyattım...(kestane tonu)

bu süreçte sürekli kulandığım ürünler,şampuan ve saç kreminde elseve ve down under serileri bana en iyi gelenlerdi..
ossion+ marka saç serumum,gliss sıvı saç spreylerim ve mecit efendinin saç bakım yağı en çok kullandıgım ürünlerdi...

1 ay öncede saçıma saç botoxu yaptırdım brezilya fönü değil,saçı yakmıyor.yan etkisi düzleştirmesi ve ipek gibi saçlar...
keratin maddesinin bozulmaması için nude ve doa marka şampuan ve saç kremi kullanıyorum artık...ve son 2 yıldır belkı saçıma 10 kez fön çektirmişimdir.uzagım artık saçı yıpratan seylerden...

hedefim saçlarımı belime kadar indirebilmek...

şuan saçlarım zaten yumuşak oldugu için çok büyük bakımlar yapmıyorum 2 -3 haftaya bir watsonsun avakadolu bakım maskesını uyguluyorum... 2 ayada saçlarımı karamel renge döndermek istiyorum.

işte böyle..sizinde saç uzatan sırlarınız ve izlediğiniz yollar varsa paylaşmanızı isterim..

Son düzenleme:
X