Şaçlarım Ortasından Kopuyor Yardımmm

eslila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2024
1
0
26
Merhabalar,

Saçlarımda açıcı kimyasal işlem vs. yok sadece haftada 2 maşa yapıyorum. Saçlarım dökülmüyor ancak ortasında kopuyor. Vİtaminlerime baktırdım bişey yok . Biotin ve kolojen kullanmaya başladım Resmen saçımı çektiğimde elimde kalıyor sanki yanmış gibi. Başına böyle bir durum gelen var mı ? Napmam lazımmm psikolojim bozuldu

yanmış olabilir mi maşa yapıyormuşsun orta kısmı maşanın ısıyı verdiği için aşırı sıcak olur saçlarını sarsan yada saç sosisi falan kullan

Merhabalar,

Saçlarımda açıcı kimyasal işlem vs. yok sadece haftada 2 maşa yapıyorum. Saçlarım dökülmüyor ancak ortasında kopuyor. Vİtaminlerime baktırdım bişey yok . Biotin ve kolojen kullanmaya başladım Resmen saçımı çektiğimde elimde kalıyor sanki yanmış gibi. Başına böyle bir durum gelen var mı ? Napmam lazımmm psikolojim bozuldu
Ustteki yoruma katiliyorum. Masa bence duzlestiriciden faha cok zarar veriyor cunku sarip bekliyoruz. Ortadan kopmasinin sebebi de arkadasin dedigi gb isiyi en cok veren yere denk gelen kisim daha cok zarar goruyor. Bir de haftada 2 yapiyormussunuz. Kesinlikle birakin ve sosis kullanin. Ben gecen yil internetten almistim ara ara yapiyorum. Evet geceden yap yat biraz eziyetli. Bir de cok konforlu yatamiyorsunuz kalin cunku. Ama sac kopmasindan iyidir. Ve bence masadan daha guzel su dalgasi gb yapiyor saci.

X