Saçlarım Çok Berbat

keninbarbiesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.425
4.272
30
Kuaförün kumral anlayışı nedir ? Koyu kumral desek kahverengiden açılır.Sari istedim yapmadı.Sacim ilk başta turuncu gibi duruyordu.İkinci yıkamada böyle eski model 2011 lerde karamel falan vardı ya.Ayni saçım öyle duruyor.

Saçım kumral diye boyandı.Ama nasıl duruyor.Yasak Elma dizisinde Kumru diye kadın varya.Onun saçı gibi karamel.Sacimi boyadan sonra ilk yıkarken siyah siyah aktı.Sonra ikinci yıkamada banyoda öyle akmadi saçım.

Güzel durur aslında. Belki mor şampuan kullanmadığın için turuncu yansımalar kalıyor olabilir saçta.

Saçım kumral diye boyandı.Ama nasıl duruyor.Yasak Elma dizisinde Kumru diye kadın varya.Onun saçı gibi karamel.Sacimi boyadan sonra ilk yıkarken siyah siyah aktı.Sonra ikinci yıkamada banyoda öyle akmadi saçım.

Bence bunun kumralla çok alakası yok de cila yapsınlar yada kendin yap. Biraz küllü kumral katıp. O renk açılmaya devam eder dorelik var demek ki.

Güzel durur aslında. Belki mor şampuan kullanmadığın için turuncu yansımalar kalıyor olabilir saçta.
Kuaförden çıktığım gibi fotoğraf çektim.Sacimin tepesi bildiğin turuncu ama kuaföre dedim.Boya hakkında bilgim sıfır.Mor şampuan kullanmama gerek varmı dedim.Yok dedi.

Kuaförden çıktığım gibi fotoğraf çektim.Sacimin tepesi bildiğin turuncu ama kuaföre dedim.Boya hakkında bilgim sıfır.Mor şampuan kullanmama gerek varmı dedim.Yok dedi.

Aşko, özelden yüzün gözükmeyecek şekilde foto atarsan, sana ne olduğunu ve ne yapman gerektiğini açıklayabilirim.

Ben evde saçlarımı koyu kahverengiden böyle kahverengi ombre tarzı yapmıştım, böyle ışığa göre kızıl yansımalar oluyor saçlarımda. Ama senin dediğin turuncu kısmını anlayamıyorum şuan.

X