Saçlarım berbat halde yardım kızlar :(

ironizma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2023
10
12
26
3 gün önce saçımı yıllardır gittiğim bir kuaföre ombre yaptırdım. 7 saat kuaförde beklememe rağmen 1000 TL vermeme ombre ile alakasız sapsarı saç yaptılar. Ertesi gün gidip diplerini köyü kahverengiye boyattım bu kez dip geçişleri olmadı. Saçlarımı bugün mor şampuan ile boyadım dip koyu orta sarı uçları gri renk oldu. Napsam bilmiyorum yardım edin kızlar
IMG20230101193458.jpg
IMG20230101194127.jpg

3 gün önce saçımı yıllardır gittiğim bir kuaföre ombre yaptırdım. 7 saat kuaförde beklememe rağmen 1000 TL vermeme ombre ile alakasız sapsarı saç yaptılar. Ertesi gün gidip diplerini köyü kahverengiye boyattım bu kez dip geçişleri olmadı. Saçlarımı bugün mor şampuan ile boyadım dip koyu orta sarı uçları gri renk oldu. Napsam bilmiyorum yardım edin kızlar Eki Görüntüle 3185304 Eki Görüntüle 3185303

Hem paranıza hem de saçlarınıza yazık olmuş. Saçınızın uç taraftaki 10 cmlik kısmı yandı mı ? ; yanmış gibi görünüyor.

3 gün önce saçımı yıllardır gittiğim bir kuaföre ombre yaptırdım. 7 saat kuaförde beklememe rağmen 1000 TL vermeme ombre ile alakasız sapsarı saç yaptılar. Ertesi gün gidip diplerini köyü kahverengiye boyattım bu kez dip geçişleri olmadı. Saçlarımı bugün mor şampuan ile boyadım dip koyu orta sarı uçları gri renk oldu. Napsam bilmiyorum yardım edin kızlar Eki Görüntüle 3185304 Eki Görüntüle 3185303
Mor kisim olu sac kesilmesi lazim.İns dava falan acarsiniz yani.Omrinde omre mi gormemis kuafor hic😑Ccok gecmis olsun.

Hem paranıza hem de saçlarınıza yazık olmuş. Saçınızın uç taraftaki 10 cmlik kısmı yandı mı ? ; yanmış gibi görünüyor.
Boyamadan önce saç uçlarımda boya vardı onlar daha da çok açıldı haliyle. Mor şampuan yapınca da griye döndü berbat oldu

Fazla kuaföre gitmenin zararları, bence kestirip uzatın boyatmadan

Saçlarınız mahvolmuş. Üst üste boyalar mahvetmiş saçınızı. Yazık olmuş.
Bence ne boya değdirin nede kimyasal mor adlı şampuanlar. Uzak durun.
Saçlarınız nefes alsın ve uzatın bir süre. Bakım yapın bol bol.
Yani rahat edemezseniz bu saç ile “değişiklik olsun aman birazda böyle takılalım” gibisinden hareket ederseniz rahat edebilirsiniz.

Mor şampuanin yaptığı bu grilik bir süre sonra geçiyor diye biliyorum. Bende kullanmıştım. Evde sarıya boyayıp saçımı berbat edip kısacık kestirdim ve şu an uzamasını bekliyorum. Daha da dokunmam saçıma muhtemelen yani inşallah. Saçınız o kadar da kötü durmuyor üzülmeyin bu kadar iyi bir kuaför olsa rengi toparlar diye düşünüyorum

Grilik bi süre sonra geçer ama yinede çok sağlıksız o kısım. Omuzda kestirseniz iyi olacak gibi. Sarının rengide çok kötü, saçı biraz yağlarla fln toplayıp kahveye boyasanız

Çok benzer bir saçı yapan kuaför beni "Schwarzkopf mankenlerinin saçı gibi oldu dur fotoğraf çekeyim" diye 1 saat fotilemişti. Bazılarının kapısına kilit vurmalı cidden.

Bence de omuz hizasında kesin bob modası geçen bir model mi bilmem ama seviyorum ben, sonrasında gerekli bakımlarla toparlarsınız.

Loreal inoa saç boyaları var, onların 6-7 numaralarından alıp kahverengiye çevirebilirsin. Amanyok içermediği için saçı yıpratmıyor. Ziaje diye keratinli saç maskesi var, krem gibi her yerde satılıyor 36 liraydı en son. Onu kullan saçların yumuşacık olsun. Öyle öyle toparlarsın saçı. Ama saçlarının uçlarını kestirsen iyi olabilir. Uçlar çok yıpranmış.

Maddi imkanınız varsa kerastese ya da davines in boyalı, yıpranmış saçlar için ürünlerini kullanabilirsiniz. Marka vermek sakınca değildir umarım, pahalıdırlar ama özellikle yıpranmış sarı saçları çok hızkı toparladıkalrını duymuştm

O değil de 1000 TL iyiymiş yaa...Ben çok fena kaziklanmışım demek

1000 degil 100 lira vermezdim terbiyesizlik resmen hiç bir zaman olmadığınıda kabul etmezler ama onlara göre mukemmel olur hep tavsiye olarakta kestirin yanık yerleri düzelmesi mumkun degil yanan sacın bende gittim seninle ayni durumdaydi altlar sariydi kadın ona gore uclara sonradan uyguladi yikamaya yakin yani hic zarar gormedi böylelerine belge verilmemeli

X