Saçımı Boyattım.

Kuaföre gitmek beni korkutuyor çok pahalı hala kendim yapmak istiyorum mecburen çünkü hem istediğim gibi yapmazsa hemde yakarsa üstüne para vermek 🥹

Yani genelde bi önceki renk sarıysa renk akarr 1-2 tonaçıp koyu kumral yaptıysa sanmıyorum acık kumral olsun.

Fiyat normall amaa sonuçda sizin istediğinizi yapmamış. Böyle durumlarda gidip düzelttirelirsinizz
Önceki ve sonraki saçınızın fotosu varsa paylaşırsanız sevinirim
.

Saçımı kendim sarıya boyam biri olarak kuaförler küfür etmesin ama güvenmiyorum ve o yapamazlar dedileri turuncusuz düz renk sarıyı yapabiliyorum
Deneye deneye uzmanlaştım amaa evde yakıyosanız kuaförlerde yakıyo o saçı.

Sarı saç istiyorsanız saçınızın yanmasını göze alıcaksınız😀😀

Sarı istiyordum.Ombre istemiyorum dedim.Kumral sarı istedim.Tuttu koyu kumral yaptı.Begendigim saç modellerini göstermeme rağmen kesim ile beraber 2000 ₺ tuttu.Sizce fiyat yüksek değil mi ? 2 ay boyatmayim bu rengi goruyum diyorum yikandikca sac rengi açılıyormus ya ? 2 ay sonra tekrar boyatmayim mi ?
Hayır fiyatı gayet iyi. Ayrıca yıkandıkca açılıyor muhtemelen 2-3 yıkamada rengi oturur

Bende geçen bir konu açmıştım.koyu kahverengi saçımı sarı yapabilir miyim evde?diye.
Bana öneri verenler açmanın riskli olduğunu (evde)söylediler.bende açma yapmadan palette 10.0ile evde kendi saçımı 2-3 ton açtım.
Aynı sizin kuaför un yaptığı işlem gibi.
Bence açma ve ombre gibi ayrıntılı işlem gerekmiyorsa hanımlar saçlarımızı evde boyamaliyiz.
Nitekim.ben yapabildim.
Gerçi tepemde birkaç eksik yer kalmış.onu da daha sonra hallederim😅😅😅😅

Bende geçen bir konu açmıştım.koyu kahverengi saçımı sarı yapabilir miyim evde?diye.
Bana öneri verenler açmanın riskli olduğunu (evde)söylediler.bende açma yapmadan palette 10.0ile evde kendi saçımı 2-3 ton açtım.
Aynı sizin kuaför un yaptığı işlem gibi.
Bence açma ve ombre gibi ayrıntılı işlem gerekmiyorsa hanımlar saçlarımızı evde boyamaliyiz.
Nitekim.ben yapabildim.
Gerçi tepemde birkaç eksik yer kalmış.onu da daha sonra hallederim😅😅😅😅
Ben işte sarı istiyordum.Kendim daha önce hiç saç boyamadim.Riske atamam.İlk kez boyattım dedim ama böyle beklemiyordum.Begendim yinede dedim.

Saçımı kendim sarıya boyam biri olarak kuaförler küfür etmesin ama güvenmiyorum ve o yapamazlar dedileri turuncusuz düz renk sarıyı yapabiliyorum

Çok dogru.. tebrik ederim ben 2 kere yaktım 🥹
Birde cila işlemini çok iyi bilip yapabilen kişinin kuaförde işi ne ya. Sarı tonların bam teli ciladır.

Hangi tondan koyu kumral yaptı o da var bazı saç koyu renktir zor açılır eğer açık kumral istiyorsanız bir ton daha açmak için boyaya çağırıyor bazı kuaförler çünkü ard arda boyayınca kopma olmasın diye 2bin normal bir ücret cok koyu bir renk saçtan kumrala döndüyseniz eğer

Turuncuyu istemiyorsanız cila atacaksınız mor şampuan kullanacaksınız yani sarıya döndürmeyi basarmissiniz daha ne olsun turuncuyu halletmeye ne var 😂

Hangi tondan koyu kumral yaptı o da var bazı saç koyu renktir zor açılır eğer açık kumral istiyorsanız bir ton daha açmak için boyaya çağırıyor bazı kuaförler çünkü ard arda boyayınca kopma olmasın diye 2bin normal bir ücret cok koyu bir renk saçtan kumrala döndüyseniz eğer
Saçım açık kahve diyebilirim.Dogal rengi tuttu.Bir iki ton açtı.

Turuncuyu istemiyorsanız cila atacaksınız mor şampuan kullanacaksınız yani sarıya döndürmeyi basarmissiniz daha ne olsun turuncuyu halletmeye ne var 😂
Mor şampuanıda düzgün kullanmak gerekiyor 😀 bazı yerler çok acılmış bazı yerdaha az olunca sıkıntı oluyor😀
Ben diplerimi bıyuyorum kalan boyaya su döküp çoğaltıp kalan saçlara sürüyorum hemde cilası oluyor mis😀😀

Saçlarımı evde boyuyorum daha önceleri kuaförde yapardım asla istediğim renk olmazdı şimdi yolunu buldum saçlarıma açıcı değdirmeden sapsarı yapıyorum evde. Fiyatlar fena artık kuaföre gitmek de yemiyor 😂

X