Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

merhabalar
arkadaşlar bende forma yeni üye oldum.nisan ayında düğünüm var.eskiden saçlarım çok uzun ve sağlıklıydı.çabuk uzuyor diye omuzlarımdan biraz aşağıda kestirdim.şimdi uzamıyor ve ben düğüne kadar uzasın istiyorum.hemen deneyeceğim bu formülü...

hosgeldin hayirli olsun cnm ve kolay gelsin sorularin olursa sorman yeterli ayrica denedikten sonra yarum yaparsan sevinirim :)

Öncelikle bu kürü uygulayanlara bir sorum olucak 'sinameki kürü mü yoksa turplu su kürü mü?'
Hangisi daha fazla saç uzatıyor saça iyi geliyor ??
Sinamekini 1 yıldır kullanıyorum evet saçımda uzama oldu ama eğer bu kür daha fazla etkiliyse (kişiden kişiye değişiyor gerçi saç yapısıyla alakalı) bunu yapmaya başlayacağım.
Birde saçta ki boyayı akıtıyor mu acaba?? Sinamekinin bu kötü özelliğinden dolayı saçımdaki güzelim boyalar aktı da hep.

MERHABA.TURPLU SU SACI ACMIYOR.BENIMDE SACLARIM KARAMEL ACMADI SACIMI AMA SINAMEKI BAYAAAAA ACMIŞTI

SACLARIMI.ETKISINE GELINCE BU TUR MASKELERDE SACA 3 AY İŞLEM YAPMAMAK GEREKIR .BOYA ROFLE GIBI İŞTE OZAMAN COK

GUZEL ETKILER ALIRSIN .BENİM ILK KULLANDGIM MASKE BU 1 AY DAHA KULLANIP BIRAKICAN.SINAMEKI YI DEVAM

:nazar:EDECECEGIM.TURPLU SU 1 AYDA :nazar:1,5 CM UZATTI FAZLA DEGIL YANI AMA BEN BUNADA SUKUR DIYORUM.

kızlr bi sorum olcak ben turpu iyi yıkadıım halde kaynattığım suyun dibinde çok toprak oldu ve yapamadan döktüm kimsede olmadımı böyle bi sorun benneyaptımki....:KK43:

kızlr bi sorum olcak ben turpu iyi yıkadıım halde kaynattığım suyun dibinde çok toprak oldu ve yapamadan döktüm kimsede olmadımı böyle bi sorun benneyaptımki....:KK43:

ben 3 kez yaptim hic olmadi cnm istersen bidahakine turpun uclarini kes basini ve sonunu :) anlatabildim mi?? siyah turp mu aldin?

evet bende trakyaliyim cnm :KK1: lüleburgaz da kaliyoruz türkiyeye gelince :emir_bebek: ailem kirklarelinde . Hemen dene canim yumusakligi hemen fark ediceksin:KK9:

Lüleburgaz mı aaa ne kadar güzel ben sürekli gider gelirim burgaza akrabalarımız var orada hep birde inşallah oraya gelin gitcem :KK61: :KK61: Kanım ısındı sana canım :KK54: Neysem biraz da kürden bahsedeyim sanki saçlarım biraz sert oldu gibi neyse ki lavanta suyunu döküyorum dustan sonra da yumusatıyo biraz onun dışında bi olumsuz yorum yapamıycam. Bugün de bakım günüymüş bir güzel hazırlayıp yapıcam tekrardan umarım bu sefer daha iyi olur. :KK61:

MERHABA.TURPLU SU SACI ACMIYOR.BENIMDE SACLARIM KARAMEL ACMADI SACIMI AMA SINAMEKI BAYAAAAA ACMIŞTI

SACLARIMI.ETKISINE GELINCE BU TUR MASKELERDE SACA 3 AY İŞLEM YAPMAMAK GEREKIR .BOYA ROFLE GIBI İŞTE OZAMAN COK

GUZEL ETKILER ALIRSIN .BENİM ILK KULLANDGIM MASKE BU 1 AY DAHA KULLANIP BIRAKICAN.SINAMEKI YI DEVAM

:nazar:EDECECEGIM.TURPLU SU 1 AYDA :nazar:1,5 CM UZATTI FAZLA DEGIL YANI AMA BEN BUNADA SUKUR DIYORUM.

Öncelikle cevabın için teşekkür ederiim. :KK61:
Sinameki yüzünden kaaç güzel saç rengim aktı gitti ama bu akıtmıyorsa çok çok iyi
.Boya yapmamayı düşünüyorum zaten ama bakalım.İnşallah güzel etki gösterir bende de ayda 1,5 cm az aslında daha fazla uzamasını bekliyorum ben.Evet buna da şükür tabikide :nazar:

Lüleburgaz mı aaa ne kadar güzel ben sürekli gider gelirim burgaza akrabalarımız var orada hep birde inşallah oraya gelin gitcem :KK61: :KK61: Kanım ısındı sana canım :KK54: Neysem biraz da kürden bahsedeyim sanki saçlarım biraz sert oldu gibi neyse ki lavanta suyunu döküyorum dustan sonra da yumusatıyo biraz onun dışında bi olumsuz yorum yapamıycam. Bugün de bakım günüymüş bir güzel hazırlayıp yapıcam tekrardan umarım bu sefer daha iyi olur. :KK61:

anaaaa bende kirklareline gelin gidicem allah kismet ederse :KK1: kürden memnunum ama sacimi uzattimi uzatmadimi bilmiyorum 3 kez uyguladim ama belli olmuyor bisey :KK43: bikac ay denicem kesinlikle :))

yok cnm bende siyah turp kullaniyorum sen basini ve sonunu kes öyle rendele ve kaynat bakalim ozaman nasil olucak yada istersen rendeledikten sonra cooookkk az suda yika vitaminleri gitmesin

tmm cnm ilgileendiğin için çok saol bide öle deneyim ..:)

bende de inanılmaz kaşıntı oluyor canım ama benim saçlar kaynaktan çok dökülmüştü yenisi çıktığı içindir seninki de o yüzden kaşınıyordur

cnm az önce ücüncü uygulamami yaptim ve ayni seyi bende düsündùm kaslarima sürsem uzarlarmi diye fakat cesaret edemedim bilen biri varsa yorum yapsin lútfen

kızlar bitmiş rimel kutusunu yıkayın ama iyice ben 5 gün boyunca yıkayıp kaynattım :) içinde rimel kalmamasına çok dikkat edin. sonra hint yağını içine katın gün içinde rimel sürer gibi sürün isterseniz tarlı bade yağıda koyun diğer yağlar gözü çok yakıyor ama bu ikisi yakmıyor bir haftada kirpiklerim yerine geldi benim kesinlikle tavsiye ediyorum. 20 ml hint yağı üç lira çok çok rahat yeter

kızlar bitmiş rimel kutusunu yıkayın ama iyice ben 5 gün boyunca yıkayıp kaynattım :) içinde rimel kalmamasına çok dikkat edin. sonra hint yağını içine katın gün içinde rimel sürer gibi sürün isterseniz tarlı bade yağıda koyun diğer yağlar gözü çok yakıyor ama bu ikisi yakmıyor bir haftada kirpiklerim yerine geldi benim kesinlikle tavsiye ediyorum. 20 ml hint yağı üç lira çok çok rahat yeter

canim hint yagi kirpiklerin uzamasi icin mi?

kızlar ben bu kürü uygulamak istiyorum fakat her ay dip boyası yapıyorum ve saçımı genel olarak da boyuycam bu bakım sonucunda saç rengi tutmuyor mu anlamadım ?

X