Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

canm aktarlarda saç dökülmesine karşı bitki yağlarınn karışımı satılıo. bende etkili oldu çok şükür. turp suyunuda denycem hemen :)

sagol cnm isten geldigimde hemen yaptim annemle birlikte :) saclarim yumusak oldu.haftada 2-3 kez uygulamayi düsünüyorum umarim bendede bi faydasi görülür nisanima kadar azcik uzasalar yeter bana :) ayrica ben siyah turp kaynattim

sagol cnm isten geldigimde hemen yaptim annemle birlikte :) saclarim yumusak oldu.haftada 2-3 kez uygulamayi düsünüyorum umarim bendede bi faydasi görülür nisanima kadar azcik uzasalar yeter bana :) ayrica ben siyah turp kaynattim

rica ederim cnm :)) ewt ben de siyah turp kullanıyorum zaten, ya bende cidden işe yaradı, hani yaklaşık 1.5 ayda 3.5 cm uzattı, ki normalde hiç uzamazdı, ayda 1 cm zor, hadi inş sen nişanına, ben de yaza rapunzel oluruz :))

benim sacim omuzlarima kadar hic uzamiyor senin dedigin gibi bugün tekrar dusa girmeden önce yapicam sen haftada kac gün yapiyorsun?
insallah rapunzel oluruz :))) sans bizimle olsun

benim sacim omuzlarima kadar hic uzamiyor senin dedigin gibi bugün tekrar dusa girmeden önce yapicam sen haftada kac gün yapiyorsun?
insallah rapunzel oluruz :))) sans bizimle olsun

cnm ben salı-perşembe yapıyorum, 2 hafta cumartesi de yaptım ama haftada 2 gün yetti bana,bide turp belli bi süre sonra sertleştirebiliyor, o yüzden haftada 2 kere yap yeter )
hani saçım beklediğimden fazla uzadı ama benim sacımın normal insan saçı moduna gelmesi için bi 10 cm e daha ihtiyacı var, aptal kuaför öyle bi yonttuki saçımı, şu an aslan yelesi-emo arası tuaf bi model war kafamda, düşün fönlü bile kullanılmıyor, insan içine sadece toplayarak cıkabiliyorum, ama bu kadar bile uzaması mucize, cidden inanıyorum uzatcaz bi bu saçları :))

bende inaniyorum beni motive ediyorsun :) ben her seferinde taze yapmayi düsünüyorum annemle birlikte yaptigimiz icin kalmiyor 2. kez icin su :))
evet ya bazi kuaförler kesmesini bilmiyor uclarindan diyorsun bakmisin ensene kadar kesmis turp uzatmasa bile biz konusmayla uzaticaz sacinin nasil uzadigini anliyorsun? benimkiler boyali degil metreyle ölcsem mi acaba??

cnm ne demek, bende burda yazılanları okuya okuya baya gaza geldim :)) en güzeli taze yapmak ama bi iki gün kalınca da cok farketmiyor.

ya sorma, sadece ucuna cok az kat ver dedim, saçın en tepelerine kadar büssürü kat koydu

ölcmeye gelince, ben ciddi ciddi metreyle ölcüp şafak sayıyorum :)) benim alnımda, sacımın başlangıç noktasında cocukluktan kalma minik bi yara izim var, tam ordaki saçları mezurayla ölçüyorum, arkaları da cizgili bi bluzum var, onu giyip ölcüyorum, tuaf olanı bazı yerler tam 3.5 cm uzamış, bazı yerler 2.5 :))

bu küre çok ihtiyacım var kullanan ve tavsıye eden varsaaa nasıl uygulayacagımı ve nasıl bu karısımııı hazırlayacagımııı yazabılır mı rıca etsem?

seyrek uzuyor saclarimiz ZATEN arkalarini düz kestirdigimiz zaman da düz uzamiyor üzülme bazi yerler 2,5 cm uzayinca :) hn ben neyle ölcsem acaba anneme metreyle ölctüreyim :)) bugün yapicaktim suyu ama vazgectim yarin yapicam bu ilk ay 2 günde bir yapmayi düsünüyorum sakincasi olmaz dimi. Cnm biz birbirimizi motive edelim ki rapunzel olalim

Lokumlarım bu turp ne mükemel bir bitkidir ki saçı uzatıyor veeeee yumuşatıyor.bende burda okumustum denedim saçlarım çok güzel yumuşacık oldu ciddi söylüyorum .birde ek bilgi vereyim turp suyu cilt renginide açıyor benden söylemesi karamelli lokumlar

aynen ya, yapalim bunu, motive olalim )
aslında önceki sayfalarda 2 güne bi yaptığını söyleyen arkadaşlar vardı ama bana haftada 2 gün yetti, bir de zaten gayet zahmetli bi iş, hava çok soğuk, sacım da sertleşiyor, bana haftada 2 kez bile angarya gibi gelio, ama elim mahkum, saçım azcik insan saçina benzese bırakıcam öyle kalçama kadar uzatim diye bi derdim yok, istersen bi 3-4 kez yap,baktin üşenmiyosun, saçına da iyi gelirse, 2 güne bi yaparsin )

Dostlar ben denedim çok iğrenç kokuyor bir de o kokuyu geçirmek için bi dünya şampuan kullanıyorsunuz saçınız hepten yıpranıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…